problém se stornováním plated

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem wikilius, 2/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wikilius

    wikilius User

    dobrý den, dnes mi zablokovali účet na darkorbitu s tím že bylo zjištěno storno na platby za poslední cca 2 měsíce. mluvil jsem se svým bankéřem a žádné storno nezaznamenali ani žádné částky nepřišlí zpátky na účet. tento měsíc mi přišla nová karta ale ke stejnému účtu jen čistě obnova kvůli konci platnosti původní karty. na účet se nedostanu a přes podporu to řešit nejde jelikož tam není ani kolonka kam takový problém zadat, takže se chci zeptat jestli by zde nějaký admin či moderátor mohl pomoci jelikož nevím moc co s tím, pokud by peníze přišli zpět tak to klidně zaplatím znovu ale nic nepřišlo ani podle bankéře nic nepřijde jelikož karta žádné storno nevyžádala.
     
  2. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, ak poznáš ID svojeho účtu, tak kontaktuj podporu cez tento odkaz. Vyplň dotazník, vyber hru Darkorbit, server a v kolónke predmet vyber Všeobecne. A už len popíšeš svoj problém. :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  3. wikilius

    wikilius User

    děkuji zkusím a napíšu jestli zabralo :)
     
  4. Warden

    Warden User

    wikilius: Dobrá dej vědět, vlákno ti necháme tedy otevřené.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.