Problem so spustenim hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alfykus, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alfykus

    Alfykus User

    Dobry den,

    chcel by som sa spytat ci mi neviete pomoct so spustenim hry na mojom laptope. Kamarat mi pomohol vytvorit konto a ked som to skusal na vlastnom notebuku tak po stlaceni tlacitka start mi ostane nahravanie yaseknute pri konci a yamrzne to. skusal som to v troch prehliadacoch ani jeden nefungoval.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

  3. Alfykus

    Alfykus User

    rychlostou pripojenia to myslim neni skor my to pryde ako nejake zabezpecenie prehliadaca ktore ma nepusti dalej ale roby mi to vo viacerych prehliadacoch... skusal som aj to na dost dobrej linke...
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud nám hráč nedá potřebné infomace,nemůžeme se dál hnout z místa.
     
  5. Alfykus

    Alfykus User

    Ake informacie potrebujete.

    Po stlaceni tlacitka start mi ukaze uvodnu obrazovku ze nacitava hru a na konci mi bud zamrzne alebo mi hodi ciernu obrazovku uz som skusal vselico mozne v nastaveniach prehliadaca ale stale nic.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/13
  6. Belgam

    Belgam Guest

  7. Korben

    Korben User

    Alfykus Klikni na odkaz ktorý ti sem vložil kolega a vlož sem svoje výsledky testov.
    Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. plasan75

    plasan75 User

    Dobrý večer mám podobný problém davám sem výsledky [​IMG]
     
  9. Korben

    Korben User

    Tých výsledkov má byť o trocha viac, ale už teraz je vidieť že tam bude nejaký problém , keďže ti nezmeralo stratu packetov a ešte si test urobil na zlý serever
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    plasan75 - nad tebou par prispevkov vyssie mas aj dva linky ako spravne urobit test a vyber spravneho servera,tak si to precitaj.
    1. Podrobný popis problému, případne screen.
    2. Test kvality připojení (pingtest a speedtest).
    3. Verze javy (číselná, ne slovně "aktualizována").
    4. Verze Flash Playera (číselná, ne slovně "aktualizován").
    5. Typ prohlížeče, jeho verze a bitová architektura.
    6. ID hráče a sever na kterém se ploblém vyskytol.
    Splnil si len jeden bod teda len pol a chces,aby sme ti pomohli?Precitaj si odkaz a drz sa toho navodu a podla neho sem hod patricne informacie,inak to tu uzatvorime.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.