Chyby Problém so zmenou e-mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 13/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    chcem zmeniť svoj e-mail ale na môj starý mail sa neposela žiaden potvrdzovací link
    nefunguje to aj ked to skúšam viac krát.. čo s tým ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. 88samo88

    88samo88 User

    aj v spamoch pozerám a nič... aj ked mi je podozrivé že nemám žiaden spam
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zmena emailu prebieha ako je to v tomto linku: Změna hesla, emailu a informačního buletinu
    Kedy si dal zmenit email? Mohlo sa stat, ze doslo k oneskoreniu. Pripadne treba vyskusat zasa a pre istotu si skontroluj, ci je k tomu uctu priradeny prave ten email. Stalo sa uz par hracom, ze mali viac uctov a kazdy na inom emaily a ked chceli zmenit, tak cakali na potvrdzujuci link, ktory bol priradeny k inemu uctu.
     
  5. 88samo88

    88samo88 User

    no už je to pár hodin a stále nič.. kontroloval som re ivtotu aj svoj mail kde mám druhý účet a j mail na ktorý chcem účet preradiť stále nič... ale akcie ako MHH alebo a pod. mi na ten mail chodily.... nebude to súvisieť s tým že som raz otvoril podvodný mail a obnovoval sm účet ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    88samo88 - podvodny email? Ako vies, ze bol podvodny? Chod do centra konta a tam klikni na email a pozri aky tam mas, na ten by ti mal prist potvrdzujuci link. Uz nieco podobne bolo, kedy to trvalo trochu dlhsie alebo trebalo opat poslat.
     
  7. 88samo88

    88samo88 User

    no.. nie mail ale poštu v hre... a to sme už viriešili účet mám späť a je na maile na akom má byť už je to asi rok dozadu... ja iba či to s tým nejak nesúvisí
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze si to aj dnes skontroloval, ze tam stale mas ten email priradeny k tomu? Toto robilo davnejsie so zmenou hesla, ked som si menil heslo, tak som to musel aj na niekolko krat behom niekolkych dni, ale nevyzera to byt na globalny problem, kedze na fore si napisal zatial len ty. Skus este raz teda zmenit a daj vediet, ci ti prisiel link alebo nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 88samo88

    88samo88 User

    ok skúsil som viac krát a mail nakoniec prišiel... Ďakujm za podporu.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    88samo88 - zamalicko, som rad, ze to nakoniec doslo ;) Toto iste mi robilo pri zmene hesla, preto som ti aj odporucil skusit to viac krat.

    Vyriesene,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.