PROBLÉM:Účet na konkretním serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Expect, 30/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Expect

    Expect User

    Zdravím

    Mám problém s konkretním účtem na serveru mého účtu.
    Na účet jsem se včera přihlásil po 2-3 letech. Vždy jsem hrál myslím na CZ1. No... Přihlásil jsem se na účet Jméno, heslo (zatím v poho). Potom jsem klikl na server a NIC. Všechny servery jsem prozkoumal, zda není ten účet na jiném serveru => NIC.

    Obrátil jsem se na podporu a zatím to je jak "psát do dubu".
    Chtěli po mě nějaké vodítko, které by je nasměrovalo př. ID, jméno hrací, profil pilota, výpis z platby.
    Já jsem našel zhruba 8 výpisů z platby. Což by mohlo vést k nálezu...

    Obracím se na vás, abyste mi nějak třeba poradili co dál, či zda s tím máte nějakou zkušenost atd. Chci o ten účet samozřejmě "bojobat" jak nejvíc to půjde, dal jsem do něj dost peněz, svého času, usílí atd. (aegis, sentinel, full LF3, pet 13lvl., různé designy, formace různé: kruh srdce vrták..., full štíty za urko, irisy atd atd...)

    Screeny:

    ve třetím screenu si můžete všimnou, že mi děkují za ty screeny transakcí, a ptají se mě na údaje které nevím... Když vím heslo, email mam, jméno. Jen jsem si nikam nezapsal ID, protože jsem nikdy nepředpokládal, že se na ten účet na konkrétním serveru prostě nedostanu. Navíc to ID já prostě zjistit už nemůžu když mi ten profil na serveru smazali, nebo nevím co s ním udělali...
    Tak budu rád za vaše rady, odpovědí, protože já už nevím co s tím dál a jsem jak se říká v pr....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. účet je uvíznutý mezi servery..probíhalo spojení serverů..a kdo nebyl aktivní tehdy...
    tak účet neaktivní byl smazán..

    čili jediná možnost je čekat...až ti to to aktivují to trvá dlouho..

    nebo hrát znova nebo nehrát...

    slovy řečeno účet neexistuje

    ID nevíš nebo jsi nebyl aktivní to je jasné... to musí ti vytáhnout a znova aktivovat..

    když budeš hodný tak ti to aktivují
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. cocot

    cocot User

    Komunikaci s podporou tady nesmíš zveřejňovat.
     
  4. Expect

    Expect User

    No kdyby mi ho aktivovali, tak bych byl štastný, jak blecha :D.
    Jak dlouho myslíš, že to bude trvat? Odhadem..

    Aha. Tak to jsem vůbec netušil. Chtěl jsem pouze vyhledat jinou formu pomoci, než jen podporu, protože jsem z tohoto incidentu dost "vystresovaný", už jen kvůli tomu, že jsem do toho účtu dal reálné peníze a má velkou cenu ...

    Omlouvám se tímto podpoře, že jsem zveřejnil 3screeny o řízení mého problému, abych se dozvěděl o problému více informací. Z chyby jsem se poučil a už nebude opakována :)

    Hezký zbytek dne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Expect, Tak za prvé, je zakázané vkladať a zverejňovať komunikáciu s podporou a za druhé, mal si mať poznačené ID svojho účtu a nemal by si problém.
    Na čo moderátori už roky upozorňujú, aby si hráči poznačili ID účtu? Ale to je jak do dubu, že?;)

    Ak je účet zaseknutý medzi servermi, tak to nikto zatiaľ nevie, koľko to bude trvať, tak že budeš musieť počkať kým nebudú preložené neaktívne účty a kým sa ti nepôjde nalogovať bežným spôsobom, lebo podpora teraz nemôže tieto účty presúvať.

    Keď sa dostaneš na účet, tak prvé čo urob, poznač si ID účtu.
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ischade

    Ischade User

    A kdy bude cca možné zakládat nové účty na serveru Česko 3 ?
     
  7. jaritko

    jaritko User

    No keďže CZ3 bola zlúčená s GE2, tak už len tam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ischade - CZ servery boli spojene so serverom GE2 a tvoria teraz velky server s nazvom GE2.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.