Problém v bráně Gamma

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BeeOne, 3/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BeeOne

    BeeOne User

    Zdravím všechny mám problém v bráně gamma jsem chytil 3x po sobě neuvěřitelnou odezvu a jejím následkem byla ztráta 3 životů u Kristallinů... odezva prověřena přes cmd.exe na IP adresu serveru bigpoint a skákalo mi maximálně 36ms operační systém mám windows 7 64bit 4 GB RAM 3,40GHz x2 Intel Core i7 hodnocení Windows Experience Index 5,4 iternet od Starnet poměrně stabilní vzhledem k místu užívání (6 patro v paneláku ve středním městě) používám Google Chrome který je upraven pomocí ADhuntera a vypnutím přebytečných pluginů flash a java aktuální verze naistalována pokud se rozhodnete toto nějak řešit docela bych byl vděčný... děkuji
    ID : 102273672
    Server : CZ3
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BeeOne - ak si prisiel o dva zivoty,tak si nemal pokracovat,ale dat si radsej pauzu,pripadne dokupit dalsi zivot.Behom 48 pracovnych hodin prebieha kontrola,ci si prisiel o branu pricinou zo strany BP,ak ano,tak ti bude vratena s jednym zivotom.Ak nebola chyba na strane BP,tak si o branu zial prisiel.
     
  3. BeeOne

    BeeOne User

    bohužel jsem vůdči své stabilitě internetu nepočítal že se mi to stane ale co z chyb se poučím a vím že příště si na to dám pozor takže určitě děkuji za řešení
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BeeOne - nuz na fore to nevyriesime.Kontrola prebehne,ako som pisal a ak nebola chyba na strane BP,tak brana s jednym zivotom sa zial nevrati.Treba byt opatrny a neliezt nasilu do brany,ked ti nefunguje dobre pripijenie.Radsej si dat pauzu na 2 hodky zhruba,pripadne,ked mas len jeden zivot,tak dalsi dokupit v takychto pripadoch.
    Pozri si toto:FAQ - Navod na uspesne dokonceni brany

    Este nejake otazky k teme?
     
  5. BeeOne

    BeeOne User

    žádné určitě bych akorát chtěl poděkovat za řešení
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Korben

    Korben User

    BeeOne Boli časy , keď som bránu robil aj mesiac. Život sa nedal kúpiť a trak keď som pukol , tak som do brány neskákal, kým som nemal aspoň istotu že hra funguje a tak isto som si od spoluhráčov zisťoval ako idú brány.

    Tak že pred skokom do brány, si zisti všetko od spojenia až po funkčnosť hry a ak aj napriek tomu by sa ti nedarilo, tak určite by som pred posledným skokom počkal a určite by som si kúpil život.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.