Problém v hre s lietaním

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mad.maxik™, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím.
    Mám tu menší problém..
    Púšťam DarkOrbit, prihlásim sa, spustím štart.
    Problém nastáva tu- najprv išlo všetko v poriadku, potom sa presuniem na hornú mapu 3-5. Tu sa chcem dostať na 4-5 no teleport nefunguje. Hru som načítal znovu. Kam sa pohnem, tam je "Zóna neútočenia" a nemôžem zabiť žiadne NPC.
    Skúšal som resetovať hru sedemkrát

    Speed test:
    http://www.speedtest.net/my-result/3282144115

    Java:
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).

    Adobe flash player:

    You have version 12,0,0,43 installed

    Google Chrome
    Verzia 27.0.1453.110 m
    + Windows 7

    Poprosím o preverenie, vďaka.
    Server Škandinávia 1, ID: 49131722
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  2. Korben

    Korben User

  3. Aktualizované.
     
  4. Korben

    Korben User

    Ešte poprosím doplniť pingtest.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. Tu nastáva ďalší problém.
    Keď si ho aktualizujem na najnovšiu verziu, tak mám zase problémy v hre, neukazuje mi hangár, proste nič. Musel som teda stiahnuť verziu "pasujúcu" na môj počítač a prehliadač.

    - Pri aktivácii "Pepperu" mi zase ohlási v hangári chybu "doplnok shockwave flash sa nepodarilo načítať"
    - Zmena veľkosti herného okna - ak sa smiem spýtať, kde by sa to dalo nastaviť? V predošlých verziach to bolo, myslím, v nastaveniach, teraz už vidím len "fullscreen"


    *Edit*: Alebo mám stiahnuť tú najnovšiu verziu (aj keď splňujem jej podmienky, no nechápem, prečo nepracuje) a následne zapnúť pepperflash? :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Osobne by som ti odporučil iný prehliadač , Chróme nepoužívam práve pre tieto problémy. Aktualizuj všetko a skús to ma mozille alebo na opere.
     
    mad.maxik™ tohle ocenil(a).
  8. Vďaka teda za radu. Chcem sa spýtať, prečo tak náhle sa vyskytol problém? Normálne lietam a uprostred toho bum?! :)

    Ak by som mohol požiadať o radu, mozilla alebo opera? Ktorý je "rýchlejší" , na ktorom sa pracuje lepšie a darkorbit ide plynulejšie bez chýb.
     
  9. Korben

    Korben User

    Ja používam radšej mozillu, kolega zas operu, tá má väčšie úložisko. Je ťažko povedať v čom mohla nastať chyba. Toto sa naozaj netrúfnem odhadnúť.
    Najprv treba skúsiť tieto základné veci. Ešte som zabudol, skús vyčistiť pamäť prehliadača.
     
    mad.maxik™ tohle ocenil(a).
  10. Po použití Ccleaneru žiadna zmena. Tak prejdem na iný prehliadač a ak smiem, ešte napíšem sem, ako prebieha hra z nového prehliadača. Vďaka za všetky porady Korbene ;)
     
  11. Korben

    Korben User

    Samozrejme daj vedieť. :)
     
  12. Ja už ozaj neviem, čo robiť.. napriek tomu to nejde..

    - Opera - Najnovší Flash - Java ..

    Toto je hrozné :(
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Po použití Ccleaneru nezapomeň nastavit úpložiště FP.


    Edit: co ti teď přesně nejde?
     
  14. Stále nemôžem v hernom okne nič robiť, portovať nejde, útočiť na NPC.
    No vidím hráčov, ako sa pohybujú a strieľajú do iných.


    *Edit: Tak už sa mi to zázrakom rozbehlo, všetko funguje ako má.
    Chcem sa ti poďakovať Korben, za tak rýchlu odpoveď :)
    "Lilu Dalasová, Multipass" :-DD

    Môžete uzamknúť.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mad.maxik™ - na fore sa nevyzyva k locku.Ak napises,ze ti odpovede pomohli a nemas viac otazok,ci nieco podobne,tak vieme,ze to mozeme uzamknut s tym,ze to je vyriesene.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.