problem v hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Uranos, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Uranos

    Uranos User

  2. Mne robi to iste bol som v skupinovej brane tak som radšej pukol a nechal to tak lietal som po mapach tak isto som všetko premazal a začalo mi to robit pri subojoch a aj pri nozmalnom lietani možte mi poradit co s tym???
     
  3. můžu se zeptat jestli maté kolem sebe bublinu když do vás někdo střílí? (hustota štítu) já ji totiž nemám:/ a to se mi stalo jen dneska
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bol som to testovat a pri cubach nastava tento problem.Po zostrele pomoze preportovanie,ci relog.Problemy su nahlasene,tak treba pockat,kym sa odstrania.
     
    Kidrauhl♛ tohle ocenil(a).
  5. martin144

    martin144 User

    no dík ze si to sem dal už sem chtěl dit zakladat je blbé no za chvíli není nic videt :D :D
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ste ešte nikdy nehrali schovávačku? :D
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Aktualni problemy jsou nahlasene a pracuji na odstraneni.
     
  8. na jak dlouho to vydite tu opravu ??
     
    Mercuriann tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    To ti nepovieme kedže problém bol predaný na BP a je to teraz čisto v ich réžii. Ak to nevyriešia teraz večer najneskôr do ranného reštartu hádam áno. Dúfam teda v to.
     
  10. tak to je super zrovna kdyz jsou crazy cubikoni :(
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    βØŞŞ•ŦĦ∑•Ł∑Ģ∑ЙÐ - tie su az od 19:00...Nerobme unahlene zavery,mozno dany problem dovtedy odstrania,poprosim o trpezlivost,kedze ako uz bolo pisane na fore,vie sa o tom a pracuje sa na odstraneni.
     
  12. tak to už hej aka novinka mala byť nasadena???nieje to novy vzhlad tych laserov a nam nestiha PC??? :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ==PERSEUS==VSA== - ak bude cosi nasadene do hry,tak budu hraci o tom informovani prostrednictvom oficialneho oznamu,ale poziadam vas neodbocovat od temy,ze co ma byt nasadene alebo preco bol restart a podobne.
     
  14. punisher ja nedelam unahlene zavery ja doufam ze to spravy ale nechtel bych o ne prijit :D
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    βØŞŞ•ŦĦ∑•Ł∑Ģ∑ЙÐ - pisanim na fore,ze kedy to pojde to neurychlime :) Nie si jediny,co caka az to pojde a tesi sa na vecernu akciu,ale zalezi od problemu v hre,ci sa da odstranit rychlo alebo je to cosi zlozitejsie,nic ine ako cakat neostava.
     
  16. kissmorava

    kissmorava User

    Punisher tu se bere tema prošč nejde login na mapu ? _:D protže sem byl v braně relognul jsem se jenoma už nemuřu zaptky [vlna ukonena šel jsem do další] GG LAMBDA .) no díky za inf
    a opravte to co nejdrive uz me to stve :D
     
  17. SASFIRE

    SASFIRE User

    moderatoři mam dotaz mam přehazenou stranku nejde start a forum mam bejle jakesi cele přehazene fubec to nefunguje jen jetl je nornal chapu že se někdy muže vysktinout chyba jen jestly to mají všichni?
     
  18. kissmorava

    kissmorava User

    hele SASFIRE taky se mi to deje a jako nejde start a kdzy tu neco vkladam tak mi pise ze server error :D no enchapu nic :D co stim zas BP ma stim kodovanim atd...
     
  19. Práve som išiel nahlasit to isté ale našiel som tuto temu ano robí to aj mne,prv som skušal testserver aukcie a trocha zalietal a začala to robit pri boji na teste myslím si ok server je pretažený,no potom na mojom servery pri cubach atd. v skupine som bol aj s hračmi hovorili sme po anglicky im to tiež robilo takže je to globálne,..kedy sa to asi vyrieši?
     
  20. Korben

    Korben User

    Problémy v hre boli nahlásené a tak je zbytočne tu spamovať. Fórum ide bez problémov a občas by ste si po sebe mohli prečítať čo ste napísali.:rolleyes:

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.