Problém v hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jAKUBOVANEC, 22/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1. Mám taký problém ako nahle prejdem nejakou bránou alebo idem na inu mapu nez som to znamená ze som na 1-8 prejdem cez branu a problem uz je tam : nenacitaju sa mi stihacky, pet stoji na mieste a ja sa zdialim asi len kusom od brany a uz mi napise ze spojenie bolo prerusene
    2. Ping 67ms download speed 1.06 mbps
    http://www.pingtest.net/result/93718998.png
    3.You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).
    4.Flash :You have version 11,7,700,202 installed
    5. Používam google chrome Verzia Verzia 33.0.1750.117 m
    6.[​IMG]101738795 Globalna europa 6

    -----------------------------------
    ešte by som chcel dodat ze da sa mi pohybovat z mapy na mapu cez skok cpu vtedy to funguje ale ako nahle prejdem cez branu tak to uz nejde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  2. Korben

    Korben User

    jAKUBOVANEC Nepíš viac príspevkov pod seba , ale použi možnosť upraviť príspevok.

    Nieje sa čomu čudovať že máš problémy. Flash player neaktuálny, ping vysoký, nezmeralo ti ani stratu packetov a ešte keď používaš chrome , tak sa nečudujem.
    Ako tak pozorujem , tak najviac problémov majú hráči práve v prehliadači chrome.

    Aktualizuj si flash player a skús iný prehliadač.
     
    jAKUBOVANEC tohle ocenil(a).
  3. ďakujem :)
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Na dark je jeden z najlepších prehliadačov Opera, a to verzia 12.16.
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    jAKUBOVANEC pokud to vše provedeš,tak nám dej vědět,jestli to to už jde.Já osobně používám Mozilu a jsem max.spokojený.
     
  6. Aktualizoval som Flash zapol som operu hru mi načitalo cez cpu skok som skocil na 4-5 presiel som na pirastku mapu a zase mi to spravilo a vidím tu okolo seba lode čo tiež im to asi robí
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

  8. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Ja mam problem len zo zobrazovanym portov na minimape.Inak je vsetko v pohode
    --------------------------------------------------------
    Prave som sa prihlasil a uz ide vsetko
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  9. Zeus

    Zeus Guest

    -HeJkO33- nevytvářej prosím multiposty a příště klikni na upravit a spoj si to,ok??Ted to udělám já za tebe
    Jinak jsem rád,že ti to chodí.
     
  10. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    prepáčte v tej rychlosti som na to zabudol
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Ok,nic se neděje,pokud sis toho vědomil.Měli bychom tady pak pěkný "bordel "
     
  12. chcel by som sa pridat toto sa mi tiez na ge6 deje a na 2-8 stoji asi 7 lodi bez hp bez stitu nedoplna sa to ani schopnostami a aj na piratskej mape
     
  13. použil som cc cleaner a robí to stále
     
  14. Citacia zmazana

    ono to nieje tvoja chyba je to chyba odnich len asi si to nechcu priznat alebo co
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  15. To ja už neviem nech to vyriešia na BP admini za to nemôžu
     
  16. -wariot-

    -wariot- User

    chcem tiež nahlasiť kopec chyb čo nastali dnes nečo po 11:00
    začalo to ked som sa portol,
    -nenačita konfiguraciu
    -nedoplni hp ani štit
    -stihačky z mapy zmizli
    -miznuci port na mape / nie minimape/
    -hned ako sa vzdialim od portu ma vypne resp. možem načitať znova alebo odhlasiť.

    staršia chyba
    -opravovaci zvuk robotov je počuť aj pri neopravovani lode. Po cely čas
     
  17. ja viem ze zato nemozu ale nech nehovoria ze je problem na nasej strane
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Zeus

    Zeus Guest

    Zatím nemáme hlášeny žádné chyby od BP,proto se postupuje podle jasných a daných pravidel.Samozřejmě nevylučuji,že může být chyba na straně BP,ale dokud nemáme hlášku,musíme postupovat takto,prosím,pochopte nás,děkuji
     
  20. zeus a nemozete to vy ist vyskusat ako admini sa prekleteit po x-8 5-1 a x-6 na ge6 a potom ak vam to pojde v pohode nam napisete ze je 100% nasa chyba alebo to nahlasite ja uz neviem ako ale mohli by to viriesit
     
    -wariot- a jAKUBOVANEC tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.