Problém v montáži

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem smoki170, 21/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoki170

    smoki170 User

    ahoj mam problém :D:D potřeboval bych pomoc co teď :D mam téměř dodělané zety a nvm co mam za brány dělat dál a jestli mam ted urko utratit za formace nebo klíče.Jo mimochodem diky Jessie a Alfe za sestřeli :D:D jsem neměl ani seprom protože mi nepadali cargoo_O ale to je jedno kdyby se náhodou objevila fotka tak pls pošlete dik a dik za odpověď:D:D a smontáží to se omlouvám mněl jsem zapnutý filt omlouvám se za název
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    smoki170 - a co tu vlastne chces riesit alebo chces o niecom diskutovat? Kym nemas full havoc, tak robit zety a potom ist na herkuly. Kluce ti popadaju z tych bran, to by som nekupoval a formacie zalezi ake uz mas ;) Ale je dobre uviest aj vybavu, lebo cosi ine potrebuje zaciatocnik a cosi ine pokrocily.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. smoki170

    smoki170 User

    mam kamikadze lvl 3 7lf 4 7 havoc no ale stema kappama nvm protože bez sepromu dávám jenom 5k a se seprakem asi 8k takže nvm jestli bych kappu urobil
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    smoki170 - najskor dorob zety na full havoc (10) a budes mat aspon kopu klucov, LD, atd...Potom by som siel kappy robit na herkuly. lenze to davas s x-1 a branu mozes strielat aj s x-3 a potom ten dmg je uz slusnejsi ;) A inak formacie mas ake?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. smoki170

    smoki170 User

    jenom kreditovy a dela mi problem urko udrzet :D
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    A za co utrácíš uridium? Pokud máš munici a umíš tzv. točit nebo tahat NPC a nemáš lagy, tak dáš každou bránu.
    Je těžké radit s formacemi, když nevíme, jakou máš lodičku a jak vyděláváš a jak často hraješ? Je tady spousta vláken, kde se řešilo to stejné.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    smoki170 - a naco minas urko? Na brany a farmenie su dobre formacie ako motyl, ci vrtacka. Motyl osobne pouzivam hlavne na NPC, ktore nemaju menej stitu jak HP. Vrtacka je dobra v tom, ze ak sa stane aj mensi lag, tak to skor ustojis ako s cisto HP lode (motylom). S tymito formacia je lahsie robit brany a o kamikadze ani nevraviac ;) Pri nom je dobre mat formaciu kruh a pustat kaminu na NPC. S dobrou formaciou a systemom idu tie brany lahsie. Urcite by som dokoncil najskor zety na full havoc a potom siel herkuly. S klucami si problem nerob, tie budu z tych bran padat vo velkom, hlavne v nedelu, ked su dvojnasobne odmeny :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. smoki170

    smoki170 User

    ok ale nvm jak udržet to urko já hram hodku denne a urko ze zety ( 50k) se mi vzdycky nejak podari utratit a jinak v kappe je kucurbium a ten ma velkej range dostrelu a proto se ptam a fomace mam jenom za kredity
    lod Venom bez apis a zeus
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    smoki170 tak před tím než za něco dáš urko je třeba si říct zda opravdu za určitou věc potřebuješ utrácet. V počáteční fázi hry jediné do čeho se opravdu vyplatí investovat urko jsou Zety, formace Motýl aby byla brána jednodušší, případně ještě PET a kamikaze. V podstatě na všechno ostatní do té doby stačí kredity. A kucurbiua v Kappě bych se nebál, s trochou opatrnosti jde tahat tak aby tě netrefovalo. Nicméně být tebou pokračoval bych v dělání Zet do doby než získáš full Havoky, a určitě je dělej v neděli když na hlavní stránce svítí akce na dvojnásobek odměn z bran.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. smoki170

    smoki170 User

    jj diky muzete lock
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.