Problem v Zete

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †°ºHead**Hunterº°†, 7/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte bol som v zete v kole 8 a zrazu ked som mal uz asi len zopaar melterov mi to seklo tak som to rychlo vypol a zapol ale neslo mi pripojit az ma nakoniec znicili. Prosim o navratenie zivota.
    --------------------------------------
    Dokonca mi to tak laglo ze ked ma to opat prihlasilo som v tej zete lagnuty s nula zivotom
    --------------------------------------
    A este mi to dokonca stiahlo 2 zivoty nie jeden
    --------------------------------------
    Asi preto ebo ked som sa opat konecne spojil zo serverom a bol som tam stale lagnuty s nula zivotom rychlo som spustil vsetky schopnosti aegis a to ma healovalo a potom ma to znova odpojilo. Tak to asi zaratalo znova
    --------------------------------------
    Toto je v lodnom denniku-neni upraveny:

    07.04.2014 - 20:27[​IMG]Loď bola opravená.
    [​IMG]
    07.04.2014 - 20:24[​IMG]Tvoja loď bola zničená loďou votrelcov typu Melter.
    [​IMG]
    07.04.2014 - 20:22[​IMG]Laserová munícia bola kúpená (10.000)
    [​IMG]
    07.04.2014 - 20:20[​IMG]Tvoja loď bola zničená loďou votrelcov typu Melter.
    [​IMG]
    07.04.2014 - 20:17[​IMG]Úspešne si vyrobil Prometid. (10)
    -----------------------------------
    ID:25928804
    Globalna europa 1
    kvalita DO dobra
    Flash player-You have version 12,0,0,77 installed
    Java najnovsie-neviem ciselne ale autom. aktualizacie
    prehliadac Chrome-Verzia 33.0.1750.154 m

    Pingtest: [​IMG]

    Mam windows 8
    ----------------------------------
    Pomoze mi uz niekto prosim? alebo mi este nieco chyba?
     
    Naposledy upraveno: 7/4/14
    bafo33 tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    †°ºHead**Hunterº°† Životy do brán ti nikto nevráti a ako pozerám , tak ti nezmeralo stratu paketov, tak že chyba mohla nastať a taktiež máš vcelku vysoký jitter.
    Najprv by si si mal dať do poriadku PC.
     
  3. no ano, ale ide o to ze mi to na jednu smrt stiahlo dva zivoty
    ----------------------------------
    Mohol by si mi pomoct aspon s tymto? lebo moj pocitac nedkoaze stiahnut 2 zivoty na jednu smrt.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/14
    bafo33 tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Vlož sem tvoje ID.
     
  5. 25928804
    server- Globalna europa 1
     
    bafo33 tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš v poriadku javu, aktualizácie nezaručia vždy správnosť verzie, nehovoriac o tom, že ju môžeš mať dvojmo a vtedy vznikajú problémy. Dal by som to do poriadku.

    Inak nevypínal si okno krížikom a podobne? Lebo hráči majú vo zvyku pri strate života rýchlo vypínať hru a rôzne kadejaké techniky a potom dochádza presne k tomuto.
     
  7. nie ono mi to seklo a snazil som sa rychlo prihlasit do boja znova kym ma neznicia ale ono mi zacal lagovat cely DO a neslo mi pripojit a zatial ma znicili

    PS: ako si myslel javu dvojmo?
     
    bafo33 tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Stane sa, že v PC sú dve javy, väčšinou rádovo staršia verzia a potom nová (napr. verzia 6 a 7, proste kde dochádzalo k veľkej úprave knižníc) a softvér si vyberá vždy tú nižšiu (nepýtaj sa prečo), potom dochádza k problémom aj keď teoreticky máš aktuálnu javu, avšak sa nevyužíva. To, že nie je niečo ok je vidieť na packetoch.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  9. diky, ja mam len java7 a PROSIM nejako pomoct? lebo som uz z toho zufaly ze mi to tolko zobralo.
    ---------------------------------
    Na dnes idem off, cize ak mi nejako mozte pomoct prosim pomzte mi. Naskor sa ozvem zajtra okolo 20:00
     
    bafo33 tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    bafo33 tohle ocenil(a).
  11. ok, dakujem aspon za to. zajtra ked bud na pocitaci Vam to napisem, ajked hned na zaciatku som sa snazil davat tam tie potrebne veci.
     
    bafo33 tohle ocenil(a).
  12. Základní chyba byla, že ses snažil situaci "zachránit". Když se ti hra kousne je lepší prostě nic nemačkat a počkat. Někdy se chytí včas a stihneš ještě zdrhnout a vyléčit se, a když ne - na to máš v bráně 3 životy. A pokud je to poslední život, tak moderátoři tu už několikrát psali, že systém sám vyhodnotí, jestli ke ztrátě nedošlo chybou DO, a v tom případě ti ten 1 život vrátí.
     
  13. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Len dodám, že systém preveruje bránu až po jej strate, avšak v tomto prípade by som sa na to radšej nespoliehal a ten jeden život by som si kúpil.
     
  14. VZOROVY NAHLASENI:
    Problem uz bol opisany
    ping test:[​IMG]
    java 7
    Flash player-You have version 12,0,0,77 installed
    prehliadac Chrome-Verzia 33.0.1750.154 m
    ID:25928804
    Globalna europa 1
    windows 8
     
  15. Korben

    Korben User

    Java 7 je široký pojem a Flashplayer je už verzia 13.0.0.182. Tak že si musíš aktualizovať Javu a aj Flash Player.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor v úmysle do témy ešte reagovať?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.