problem ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 22/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim hrače , dnes jsem dodelal branu kappa a plus dnes byl kronos den takže jsem doufal že dostanu 2 dilky ale dostal jsem jen jeden dilek , protože mi chybý 3 dily do kronose a ted by mi chybel jen jeden , ale nejak se to nepočítalo a dalo mi to jen jeden dílek je to určite chyba ve hře nebo mam se obratit na podporu
     
  2. Fishbi89

    Fishbi89 User

    dvojnásobek se vztahuje pouze na liché brány
     
  3. Forkys

    Forkys User

    Zdravim Karlosray,
    pokud jsi jiz nemel jednu kappu hotovou, mel jsi opravdu dostat 2. Pokud jsi mel jiz jednu kappu udelanou drive, dostal jsi spravne jen jednu. V pripade, ze po dokonceni teto kappy nemas v kronosce oba dilky napis na podporu hry.

    Dekuji a preji prijemny let vesmirem.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Karlosray, Asi bych se podíval do deníku, co jsi skutečně dostal, či nedostal. Předpokládám, že screen z logu asi nemáš?
    Osobně si myslím, že vzhledem k tomu, jak ta hra dnes funguje, tak si myslím, že ti třeba ten dílek naskočí?

    Fishbi89, napsal:
    Můžeš mi to prosím blíže vysvětlit? Nějak jsem to nepochopil?
     
  5. rada1967

    rada1967 User

    Hoj, funguje refrakce?Už týden se nemohu do ní dostat.
     
  6. Legendary1

    Legendary1 User

    Toto už tak ide cca 3-5 let :p
     
  7. Karlosray

    Karlosray User

    ja jsem myslel že když je kronos den dostanu automaticky 2 dilky nevedel jsem že dostanu 2 dilky když branu delam porpve tak ale zase je kronos den k ničemu
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Četl jsi můj příspěvek, nebo příspěvek admina Forkyse, kde ti poradil, co máš dělat? Když jsi něco neobdržel, tak se stala chyba a úpdúpra je schopna to nějak vyřešit.
    Je jedno, jestli děláš první nebo druhou bránu, pořád by jsi měl v logu mít napsáno při dni kronose po dokončení kappy, že jsi obdržel 2 dílky kronose. Podívej se do deníku, co jsi dostal za odměnu a pak konej dle rady admina.
     
  9. Fishbi89

    Fishbi89 User

  10. ZOHAN

    ZOHAN User

  11. Ahoj...tech. dotaz pro Admina
    Postaviljsem si dnes v nově nainstalovaném klientovi za urko BETU, spustil jsem si ji a napsalo mi to že ji mám otevřenou na domovské mapě. Nicméně ji marně hledám a v konstrukci bran mi už nesvítí "Připravit skok". Co s tím??? - a musím ji znovu stavět = 0/48 dílů.
    Děkuji za odpověď
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - ked kliknes na pripravu skoku, tak ti branu umiestni na domovsku mapu vedla zakladne na x-1. Potom ti bude svietit pri bete 0/48 lebo si mozes postavit aj druhu branu a ta bude v zalohe pripravena. Cize ak by si prvu betu presiel, znovu sa ti zobrazi pri druhej postavenej brane beta priprava skoku, co znamena umiestnenie brany na domovsku x-1 mapu. Chod teda na x-1 domovsku mapu tvojej firmy a tam najdes danu branu.
     
  13. Citacia zmazana


    děkuji....našel jsem....jen se zeptám....musím ji "využít" dnes....nebo stačí i jiný den?? Nezmizí???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/9/20
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*J*A*G*U*A*R*- - predosly prispevok sa necituje. Citaciu som ti zmazal. Mozes ju prejst kedykolvek, to je uz na tebe. Viac info najdes tu: Brány
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    -*J*A*G*U*A*R*- postavená brána by měla zůstat natrvalo, dokud jí nedokončíš.

    By byla úplná škoda, dokončit tou galaktickou bránu Betu, ještě dnes.
    V sobotu dostaneš za ní až dva dílky do kronosky, protože bude den kronose.

    Zistíš to zde: Kalendář
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.