Problém ve Hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 7/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chci se Zeptat a Nahlásit Problém ve Hře.
    1. Včera jsem si splnil dva úkoly,jeden za 20Mega BZ a druhý za 10Mega BZ a nijak se mi to zatím nezapsalo a ani neprojevilo ani na LVL a to ani v Prohlížeči ani v Klientovi.Kde je prosím Chyba?
    2. Do Emailu ne Zde ve Hře,ale na Můj mi přišel od BP Mail s Bonus Kodem,ale po Zadání na Hlavní Stránce Nefunguje Captcha,aby se Kod mohl Uplatnit.Co s tím?
    Děkuji.
     
  2. [†Marquez†], na otázku 2. Ví se o tom a zbývá než počkat, až to opraví.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [†Marquez†] - problem c.1 musis nahlasit na podporu hry, ak si nieco neobdrzal, co si mal.
    Problem c.2 je tiez momentalne v rieseni.
     
  4. Problém č.1 Vyřešen a problém č.2 Přetrvává.Já jen aby se ten kupon stihnul Uplatnit,když má Platnost do 29.11. Díky.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [†Marquez†] - zatial neprisli ziadne informacie o vyrieseni problemu, musime pockat. Dnes je 8.11. a platnost kodu je do 30.11. ako pises, tak dame cas BP na opravu chyby, teraz je vikend, takze musime pockat na pracovny tyzden.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    [†Marquez†] -?? A jak se vyřešil problém č.1. ? Kde byla chyba?
     
  7. nic Vážného,Problém byl u Mne v tom,že jsem se pouze přehlédl v tom prvním čísle před desetinou čárkou u BZ vzhledem k lvl.a to tak,že jsem si neuvědomil,že v daném lvl před desetinou čárkou se nejedná už o Miliony,ale Miliardy a tak i při splnění ukolů za hezké Mega BZ to se nezapsalo do těch Mld,ale správně do Mega .... :-D
    a co ta captcha??
     
  8. zdravim hladal som vlakno z podobnim problémom ako mam ja ale marne Tak by som chcel nahlasit problem ze stale ak chcem prepnut na hlavnej stranke napr. z hangaru na obchod tak ma to samo automaticky odhlasy a tak isto sa mi to stalo uz aj v tej akciovej brane ze jednoducho ma to samo odhlasylo a po prihlaseni som bol na zakladni a samozrejme bez brany kedze je tam iba jeden zivot.
     
  9. wulfric666boos Je to jeden z mnoha současných problémů. Ví se o tom. Nefunguje to správně v prohlížeči ani v klientovi.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    wulfric666boos - mna tiez odhlasilo uz neraz v eternalke po preportovani a ked som dal obnovit, tak som v nej normane bol. Zas je rozdiel, ked ta odhlasi kvoli chybe v systeme a ked stratis spojenie kvoli svojmu pripojeniu. Pokial je pr minut neaktivita na prihlasovacej stranke, tak je hrac odhlaseny. No herne okno by malo byt v poriadku pri aktivite.
     
  11. leosacek

    leosacek User

    Nevím, zda si toho někdo už všiml, ale poslední dobou se neodpočítávají dny do konce války ... Už několikátej den mám do konce waru 97 dní, i když mělo být už tak 85. U warů, kde mám třeba 5 dní do konce, tak ty už měly být týden ukončený ...
     
  12. Nevím jestli jsi si všiml,ale v této hře za poslední týden dost problému:mad:
     
  13. raymenCZEE

    raymenCZEE User

    Mě osobně by zajmala jedna věc .

    Na všech serverech dojde k aktivaci nových dárkových boxů Díkůvzdání.
    Od čtvrtka 26.11. 00:00 do pondělí 30.11. 23:59
    Nikde není psané že budou boxy po ani ne 24 hodinách zrušené nebo že se budou ukazovat jen v určité hodiny jak to mám brát ? xxxx lidí si koupilo double na boxy které nám jsou k ničemu .. tohle je prostě klámání zákazníka když se jedná o reálné peníze (jasně 46kč není tolik) ale furt to jsou peníze ..
     
  14. Až na to, že pri informácii, že budú aktivované špeciálne boxy vďakyvzdania nie je uvedený žiadny časový úsek.
    To si si asi nevšimol? :rolleyes::p
    Toš logicky budú dostupné na deň vďakyvzdania, čo bolo 26. 11., teda včera.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    raymenCZEE - ja tam nikde nevidim spomenuty datum pre boxiky. Pri branach a inych akciach je aj datum, ale pri boxikoch je len napisane, ze sa aktivuju na mape, ale nie je pisane na ako dlho.

    upload_2020-11-27_14-43-38.png
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.