problém ve skylabu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Manas.CZ, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    Dobrý den,mám problém ve skylabu neprodukuje mi to endruiium co stím?[​IMG] viz.obrázek díky za pomoc
     
  2. Máš kolektor enduria vypnutý, to znamená, že ti logicky nic neprodukuje. Řešením je, že klikneš na ten název a klikneš na červené kolečko, co se ti zobrazí, čímž ho zapneš. Poté už by měl fungovat normálně :)
    Jo a malá ráda, stavěj prometium, endurium a terbium vždy najednou, ale dávej pozor, ať máš tyto zdroje na stavbu všech tří zmíněných zdrojů...
     
    Manas.CZ tohle ocenil(a).
  3. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    • Nemáš k dispozici dostatek energie, abys aktivoval Kolektor enduria. toto mi napsalo když jsem na to klikl
     
  4. maxmicro

    maxmicro User

    Musíš vylepšit solární modul aby produkoval více energie a uživil tak všechny podřadné moduly ( kolektory, rafinerie )
     
  5. jeetee

    jeetee User

    Macmicro: No to je rada a jak když asi nemá dostatek zdrojů ...

    Manas.CZ: Vypni si dočasně rafinerii prometidu a duraninu. Poté zapni kolektor enduria a vyčkej než jej budeš mít dostatek :)

    Vždy si hlídej aby Solarní modul měl vždy stejný nebo vyšší level než ostatní moduly. Tím se vyhneš těmto situacím.
     
  6. maxmicro

    maxmicro User

    Problém s energii:
    Je to velmi jednoduché .. ukáži svůj screen ze skylabu
    [​IMG]
    Umě vidíš, že je Solární modul na úrovni 20 ( max ) .. To není podstatné .. Podstatné je to co je zakroužkováno

    3070 / 4350

    Spotřeba modulů / maximální spotřeba modulů

    když na tvém obrázku je vidno, že máš možná dost energie, tak tomu nemusí být správně ..Protože to co si ten vyplý modul vezme není započteno . .Započtena je pouze spotřeba aktivních modulů ... Tudíž pokud si modul vezme třeba 30 energie a ty máš spotřebu 241 a maximálně můžeš 270 tak 241 + 30 = 271 a to už tvůj Solární modul neutáhne, takže ho musíš vylepšit ...


    Rada:
    Já to dělám velmi jednoduše i když na napsání složitě
    Vždy mám Základový modul o úroveň vyšší než nejvyšší modul v celém skylabu ( " záloha " nevím proč :D )

    Teď si to dobře přečti !
    Vždy mám Kolektory minimálně o jednu úroveň vyšší než Rafinerii Prometidu a Durania.
    Vždy mám Rafinerie Prometidu a Durania o úroveň vyšší než Rafinerii Promeria.
    Vždy mám Xeno modul o úroveň vyšší než Rafinerii Promeria.
    Vždy mám Rafinerii Sepromu o 2 úrovně nižší než Rafinerii Promeria.


    Teď vysvětlení ..
    Seprom je žravej na Promerium, takže Promerium musíš mít dobře zásobování a vzhledem k tomu, že i Promerium budeš také posílat, tak ho musíš mít i na skladě takže proto já doporučuji o 2 úrovně níž ... Protože kdybys měl později Rafinerii Promeria a Sepromu na maximální úrovni ( 20 ), tak tuším, že pak Rafinerie Sepromu by vyžírala všechno Promerium a neměl bys ho na posílání ...

    Jestli sis dobře všiml, tak z toho vzniká stromeček stejně jako kdybys zůšlechťoval ve hře ... Viz obrázek
    [​IMG]

    Takže musíš mít vždy nadřazené suroviny více ... To znamená proč u mě jsou nadřazené suroviny minimálně o úroveň vyšší ! :)

    Dál nevím co napsat, myslím, že jsem to popsal dost jasně :)

    S pozdravem maxmicro.

    EDIT:
    Opravení pár chyb
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
    ◄▓AnhilatoR▓►, Kubino a Korben tohle ocenili.
  7. Já bych jen dodal, že xenomit stačí na úrovni promeria. Jinak, skylab jako takový, je třeba prostě pochopit... Troufám si říct, že dokud zcela nepochopíš, jak funguje, bude vždycky problémem. Z tohoto důvodu doporučuju si pročíst na toto téma více diskuzí či něco přímo v DO bibli, kde najdeš mimochodem informace o všem, na co si jen ze světa DO vzpomeneš :)
     
  8. maxmicro

    maxmicro User

    ____BAZINGA____
    Ano .. Omlouvám .. uvedl jsem svůj příklad .. Ano stačí na stejné úrovni co je Rafinerie Promeria .. Jestliže je nižší, tak se snižuje i výroba Promeria díky nedostatku náhražky xenomitu :) Já uvedl, že v mém případě mám radši o úroveň navíc .. Nevím proč, ale tak asi for fun :)

    S pozdravem maxmicro.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Přidám odkaz na spomínanou bibli, autor tam muze najit spoustu uzitecnych informaci o hre, vcetne toho jak pracovat se Skylabem => DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi.
    Jinak stačily autorovi odpovedi, nebo ma jeste nejake dalsi otazky k tematu?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.