Problém z e-mailom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ..-=Hunter=-.., 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, po dvoch rokoch aj niečo som sa vrátil ku hraniu ale mam problém... neviem heslo od svojho e-mailu keďže som si ho zakladal v roku 2013 :D .... Ono by nič nebol problém ak by mi niekto neustále nechodil na účet podľa denníku mi tam niekto chodí utrácať Uridium a mínať muníciu na lov ... nechápem ako je možne že niekto ma prístup na moj ACC ! Ak by som do tejto hry nedal tisícky € tak to neriešim ale hold tak to už je :) ... z každej výplaty sem niečo išlo, prosím o pomoc... som ochotný dať svoje tel.č. a poskytnúť bližsie info, alebo taktiež ak sa nevyrieši tento problém tu tak som ochotný písať vyžšie, predsa len peniaze nerastú na strome :)...
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud neznáš heslo k e-mailu, tak také i tam existuje podpora. Zkus si změnit e-mail, občas se to povede i bez potvrzení na původním.
    Tady momentálně platí toto :
    Změna politiky ukradených účtů
     

  3. ďakujem za informáciu, pochopil som to správne ? Ak som stratil heslo od môjho e-mailu, kt. som zakladal okolo 2013 roku tak mám dve možnosti 1.) Zmazať účet (všetky € pôjdu pod zem) alebo za 2.) hrať naďalej z niekym kto ani neviem kto je a čakať kým mi pomíňa veci ktoré ja našporím ... ak je to takto a fakt sa nedá nič iné spraviť, tak kam sa mam obrátiť keď chcem zmazať tento účet ???

    Vopred ďakujem, ps.: zmena emailu bez potvrdenia na starom mi nejde, skúšal som aj viac krát...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ..-=Hunter=-.. - zial to je chyba hraca, ze si email nedrzi aktivny. Potom je jasne, ze straca nad uctom kontrolu ak sa mu tam niekto iny dostane, co moze byt za roznych okolnosti (slabe heslo, prezradenie hesla, snaha o predaj uctu atd...). Viaceri z nas maju ucty vyse 10 rokov a nikto sa im tam nedostal a su to TOP ucty napriklad.
    Mas aj inu moznost, napisat na podporu svojho emailu, ci by ti vedeli pomoct s tym, ze si nepamatas heslo, mozno si ho prepojil s inym mailom alebo tel. cislom. Nasa podpora jedna v sulade s vyssie uvedenym linkom.
     
  5. dobre ďakujem, skúsim niečo ešte teda poskúšať ... keby náhodou chcem zrušiť acc koho mam kontaktovať ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Napis na podporu emailu, co ti odporucia. Pripadne, ak je ten emaily uz deaktivovany/zruseny, skusil by som zalozit rovnaky a potom zmenil heslo. Ak nan nic nepride, tak pripadne napis na nasu podporu, ci nie je na blackliste.

    Ucty sa uz nerusia, ale blokuju a v pripade blokacie musis napisat na nasu podporu.
     
  7. *JanKa*75

    *JanKa*75 User

    zdravim,mam otazocku : nejde mi prihlasenie do uctu,mam ulozene meno aj heslo ale pise mi ze taka kombinacia sa nenasla.Ale pred asi rokom som tam bol prihlaseny a vsetko bolo O.K. Teraz to nejde
    Ps : toto pisem z manzelkinho uctu,ktory som cez moj otvaral lebo zabudla meno
    Ps2 : sme v rovnakom klane ,meno som si skopiroval,heslo som nemenil a aj tak nenaslo taku kombinaciu
     
  8. Arya

    Arya User

    Ahoj :)
    klikni na zapomenute heslo a zkus si ho zmenit.
    Pokud posledni prihlaseni probehlo pred rokem, je mozne ze je ucet deaktivovany nebo v holdu. V kazdem pripade zkus si nechat poslat odkaz na heslo at vime a dej vedet.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.