Problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nomád261, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nomád261

    Nomád261 User

    Zdravím
    Hrál jsem Dark orbit na tabletu tam je malá obrazovka,tak jsem si nechal opravit počítač a nemohu na tom hrát jelikož se přihlásím a pustím start a mám černou obrazovku.Poradími někdo co stím? Děkuji Nomád261
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nomád261 - pouzi rady, ktore su v linku vyssie a pokial ti to stale nepojde, tak si napis na podporu hry, nech sa prihlasia cez tvoj ucet do hry, ak sa im to podari, tak problem bude zial u teba. Musis skontrolovat, ci mas Flashplayer aktualny a vyskusaj rozne prehliadace alebo preinstaluj a pouzivaj cleaner.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je zajímavé, že já nemám aktualizovaný flash player, ale normálně naloguji. Tím to asi nebude.
    Spíše by bylo vhodné, aby nám Nomád261 sdělil, jaký vlastně má ''počítač'', nebo ještě lépe nám napsal jeho parametry i operační systém a nebo ještě lépe, aby si dal práci a hodil své výsledky sem :

    Ohlašování technických problémů ve hře
     
    PrahaPankrác, Alcatraz2k19 a Juráás tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můžeme polemizovat, jestli má počítač, nebo jen ''počítač'' a taky záleží, jestli mu ho opravuje kamarád, nebo autorizovaný servis.
    Průměrně inteligentní uživatel této hry, než začne hrát, tak si zkontroluje aktualizace flashe a Javy i prohlížeče a pokud mu něco nejde, tak začne pátrat hlouběji a zamyslí se nad tím, co by mohlo být špatně? Třeba internet a blokování portů v nemocnici, škole či internátu?
    Těch příčin může být více a není jednoduché takto na dálku ihned poradit.
    nejde mi spustit hru

    Opakované nové spojení

    Po restartu se nejde nalogovat
     
    PrahaPankrác, Alcatraz2k19 a Juráás tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.