Návrhy Problematika firem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CUNGES, 29/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte

  1. Ano

    15 hlasy(ů)
    88.2%
  2. NE

    2 hlasy(ů)
    11.8%
  3. Není to špatné řešení

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CUNGES

    CUNGES User

    Zdravím,

    Mám řešení ,které je dlouho trnem v patě hry a to je problematika firem. Řešení je prosté všem hráčům dát 1 kupón na změnu firmy a zabudovat opatření do úkolů ,že hráči nebude přičteno NPC,hráč nebo surovina do úkolu pokud nebude v klanu ,který má stejnou klanovou příslušnost.

    Mise se přijmají a odevzdávají firmě na firemních stanicích tak by hráč měl pracovat pro firmu.

    Je tohle jednoduché řešení ,které si muže vývojař upravit dle sebe ,ale návrat k příběhu může dát hře další smysl na na ,kterém by se mělo dále pracovat
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlas, dark je vojna všech 3 firem. Pokud nepracuješ pro vlastní firmu, nemáš v ní, víc pohledávat.

    Kde je tá zašlá sláva, keď sa hralo za firmy a keď každá z firiem bránila svojich vlastných? Pýtam sa.
    Myslím si, že práve toto, väčšine hráčom vlastne chýba. Multifiremné klany to práveže špatia.
    A práve preto, je táto otázka na mieste: Odkedy je klan/multiklan niečo viac ako firemná príslušnosť?
     
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  3. Dávám ANO.
    Protože člověk si udělá propagaci na soc. skupinách a stránkách ohledně nových hráčů co by mohly dojít k nám na server.

    Příklad:
    Jinak dneska mě začaly dva nový členové hrát na serveru nechcete se někdo přidat taky začít od nuly pomůžeme, kdo by měl zájem tak písněte do zpráv zde na stránce. (dáme více informací)
    Hledáme stále nové členy do klanu jak stávající tak i nové členy.


    A jeden hráč co hraje na tom serveru mě napsal tohle citují:
    "Názov klanu nech mame free expy" A pak ještě jsem se ho ptal jaká je firma jeho odpověď byla "ALL"

    Co tohle je za typ člověka co si myslí, že když má klan ALL že pošle war aby měl ranky na mých nových členech zadarmo.
    Ten klan co o něm vím tak mají snad z každým war jen tak pro radost a k tomu i s každým klanem mají NAP nebo ALI.
    Prostě mám v klanu kolem 30 hráčů co je EIC firma a prostě hráče z jiných firem neberu co jsem počítal tak mám v klanu 8 hráčů z VRU a 2 z MMO ale ti prostě nehrají tak co s nimi. Poslaly s žádost a mám je tak co nevadí mě to.
    Možná naberu VRU hráče dalšího ale s tím že máme NAP a ALI z jinými členy stejně stanice ani nestavím tak co.
    Můj klan moc nehraje max včera nás bylo kolem 5 na mapě a jak nám to šlo.

    Udivuje mě že každý hráč si myslí že když má klan ALL že je nejlepší na celém světě ale řeknu to takhle:

    Když jsem za firmu EIC tak přece mým úkolem je ničit VRU a MMO
    Když jsem za firmu VRU tak přece mým úkolem je ničit EIC a MMO
    Když jsem za firmu MMO tak přece mým úkolem je ničit VRU a EIC


    Vysvětlení co tím myslím, příklad:
    Když jsem firmy EIC a mám klan ALL co má všechny "národnosti" - myšleno všechny firmy) Tak
    obcházím systém tím že vlastně já pomáhám svým členům z MMO a VRU ničit ostatní hráče z EIC s kterýma nemám válku

    Vždycky budu zastánce jednotného firemního klanu co má jen jednu firmu jako klan a dokáže toho společně více než nějaký ALL klan co má s každým války.

    PS: na to že jsme s klanem rank 180 nemáme žádné války :D a hráči z EIC se k nám hlásí na serveru.
    Jinak všem krásný den :)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Když jsem za firmu VRU tak přece mým úkolem je ničit EIC a MMO.
    Tak je to správně. A kdo tak nedělá, je zrádce své vlastní firmy VRU.
    - Stejně se to dá říct i o jiných firmách.

    A to sem pod tým vlastně myslel, když sem dal souhlas autorovi tohto tématu.

    P.S.: Přítelství s členy jiných firem také musí jít bokem. Nakolik to beru rovnako
    jako ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ a to, obcházením systému. Nakolik dark pak strácí
    svůj původní záměř prvných tvůrců. Toť k tomu, úplně vše. - Pro lepší pochopení.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pořád to samé dokola. A co mám dělat s těmi hráči, co nemají klan a střílí mne do zad s červeným? Jak se mám proti tomu bránit vy 3 firmy?
    Baghiro? Přečti si ještě jednou, co jsi napsal?
    obcházení systému? To přece hlídá systém, to není pravda co zde píšeš, nebo je to zase a opět pouze nepodložené obviňování?
    A zapomněl jsi napsat, že návrh nesplňuje pravidla omg.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. SKAJ

    SKAJ User

    Jsem pro návrh tohle by bylo potřeba
     
  7. CUNGES

    CUNGES User

    Je pravdou ,že tohle řešení je velice jednoduché. Myslím ,že se najde brzo nějaký způsob jak jej třeba obcházet ,ale je tohle pouze dílek skládačky jak vrátit hru příběhu a zavést nějaký řád do hry. Ano BP je komerční společnost a pokud by si udělala průskum proč lidé končí s DO tak to určitě nebylo tím ,že hra byla pay to win. Celá jejich politika je špatná a je to tím ,že hru tvoří lidé kteří ji nehrají a nemají ke hře vztah. Navrh je to dobrý a pokud ho CZ/SK supp přepošle někam dám tak si myslím ,že zůstane v propadlišti dějin ,protože netvoří přímo zisk.
     
  8. Honzin

    Honzin User

    Nevím jestli to tu bylo psané někde ale třeba kdyby byla možnost dávat war samostatným hráčům bez klanu.(výhradní právo klanu).
     
  9. Dneska jsem to zažil stavím si stanici s klanem ze svým doletí jeden hráč z EIC co má klan ALL (WAR je to multiklan)
    a pak u něj je hráč z MMO co je v tom stejném klanu a co udělá tento klan?
    MMO začne střílet a EIC mu pomůže
    Ještě bych to upravil tak že pokud EIC bude pomáhat svým členům ze strany VRU a MMO tak ať ten EIC hráč dostane nějaký postih za to že pomohl. Protože taková firemní dominance fakt nemá smysl. A navíc tím BP odrazuje plno hráčů aby hrály tuto hru a pokud s tím BP nic neudělá tak aby vůbec do 5 let měl kdo hrát.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.