Chyby Problémy při Upgradování

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 24/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,

    tento problém pro jeho kuriozitu jsem už nahlásil i na podpoře a rád bych ho ještě probral tady. Tento pátek jsem upgradoval o hodince upgradů a stalo se mi něco velmi neočekávaného. U pár věcí jsem tlačítko "Pokus o upgrade zahájen" odklikl 2x, protože buď mě připojení nebo server kolísal a něvěděl jsem, zdali jsem na něj dobře klikl a nebo musím chvíli počkat na načtení. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem jako vždy zkopíroval výpisy do svého poznámkového bloku a vidím 12x pokus o upgrade letounu na 16 místo 10x. To stejné ještě u jedné LF-4 na při upgradu na level 11. Celková ztráta mě dělá přesně 14.600U, což není nic tragického; jde mi spíš hlavně o to (jak jsem psal i na podpoře), aby se o tomto problému dozvěděli kompetentní lidé (vývojový tým a údržbový tým, kteří by toto měli mít za úkol hlídat). Dále pak samozřejmě hráči jako já, aby si dávali v tomto směru pozor, poněvadž bych nikdy nečekal, že v případě upgradu 1 věci se může 2x odečíst uridium, a to i při několikanásobném odeslání žádosti, poněvadž je to pořád 1 věc, co se upgraduje.

    Díky za věcné připomínky a kritiku, vím, že jsem možná trochu neopatrný člověk (naposledy jsem tu řešil dvojnásobné zakoupení té stejné formace, což byla větší blbost), avšak toto by se dle mého nemělo za žádnou cenu dít. Tady jsou obrázky z mého výpisu, měl jsem štěstí, že se pár letounů upgradovalo v 19:04 a pár v 19:05, takže se mi to vlezlo při posunutí ve výpisu do 2 věrohodných screenshotů.

    http://prntscr.com/78qqru

    http://prntscr.com/78qrdr

    Tak k mému překvapení netrvalo řešení celého problému ani hodinu a přesně 14.600U mi bylo zpět přičteno. Vlákno tedy může být uzavřeno, ale nebude mi vadit, pokud se tu povede nějaká rozumná diskuze. Konečně musím vzdát hold podpoře, protože tak rychlé (a vůbec) vyřešení tohoto problému jsem opravdu, ale opravdu nečekal! :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/5/15
  2. Tak ještě pozor na multiposty a všechno je v pořádku;)
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] Daj si pozor na tie multiposty.

    V prvom rade, ak mas problemy s spojenim, tak urcite nerob podobne veci ako viacnasobne klikanie na upgrade a opakovane kupovanie formacii, trosku opatrnosti by nezaskodilo, mozno keby si tolko neklikal a chvilku pockal, tak by si o urko neprisiel.

    Podobne problemy treba hlasit co najskor a ak je to opravnene, tak podpora to vzdy riesi. Len hraci niekedy dojdu o tyzden, ze neviem kedy mi nieco odratalo a chcem to spet, tak potom sa to tazko overuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jo, mě bylo i řečeno něco v tom smyslu, že jsem se měl ozvat hned, ale protože jsem od té doby na účtu prakticky nic nedělal, tak nebyl problém to dohledat.

    Já nevím, jestli je třeba ta stránka s upgrady náročnější na načtení a nebo jestli je to fakt mnou, přijde mi, že ať jsem na jakémkoli PC a klidně na nějakém turbo optickém připojení, tak že to jede pořád dost podobně. Jako u té formačky beru, že to byla má blbost - tam ani tak nešlo o připojení, ale spoléhal jsem na to, že hra mi logicky neumožní 2x tu stejnou koupit, jako je tomu u designů. To se nicméně nějak valně nevyřešilo a brzy tu vytvořím vlákno s návrhem, aby hráčům, kteří takto nějakou formaci 2x koupili bylo vráceno 50% uridia z její originální ceny (poněvadž nejvýhodněji je šlo koupit maximálně s 45% slevou), ale především také navrhnu, aby formace nadále zamkli proti několikanásobnému zakoupení.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.