Problémy s Flash Playerem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™, 1/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, nejdříve popíšu na čem "jedu" a potom samotný problém.. Takže CPU: AMD Quad-Core 3,4GHz, GPU: Nvidia GTX960 2GB, 16GB RAM, WIN7 a hraju v Mozille .. To je to co potřebujete vědět.. A teď problém je v tom že hra jeden sotva na 40-50 fps a jsou tu dropy na 20.. Flash jsem kompletně přeinstaloval, vše pročistil ale bez změny.. Myslím si ale že je to ve FP protože se stává že Zásuvný modul FP spadne..
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™ To na com to hras nie je moc dolezite. Hru utiahne bez problemov aj obycajny NTB za 500€, najdolezitejsie je aby bol PC "zdravy".

    To znamena mat dostatocnu ochranu(plnohodnotny antivirus), pravidelne pouzivat cleaner, vsetko aktualizovat a mat stabilne pripojenie na net. poriadne si prejdi odkazy dole a skontroluj ci vsetko mas spravne.

    Co dělat když mi nejde hra? a CCleaner - jednoduché vymazání cache Flashplayeru a prohlížeče

    + Je tu aj tema na podobne porblemy, tam mozes dodat vsetky svoje udaje(ping test a pod.) Ohlašování technických problémů ve hře
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Používám Advanced System Care na počítač.. FP a prohlížeč jsem udělal ručně potom i přeinstaloval.. Zkusím ten CCleaner a dám vědět..
     
  4. Taky se pridam,myslim ze to spis bude mit souvyslost s Mozilou,protoze jak zkusim mozilu tak po par minutach me taky spadne zasuvny modul FP. Ale standartne pouzivam maxthron a tam muzu hrat cely den a uplne bez problemu, Mozilu pouzivam jen na zkousku kdyz se me neco nezda ve hre,chod atd.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™ a zkousel jsi hrat i na jinem prohlizeci, zda bude problem pretrvavat? Obcas muze byt problem prave s nim, jak tu psal Deborka..
     
  6. No teď aktuálně jsem vše pročistil - bez změny.. Furt problémy jak FPS tak padání FP.. Zkusil jsem ještě Chrome i když vím že je to špatný prohlížeč na Darkorbit ale FPS furt dole ale vypadá to že FP nepadá..
     
  7. Kristo

    Kristo User

    Já nechápu co máte proti Chrome, já na něm hraji a mám stabilní hru FPS 60, bez lagu a to mám vše na full mimo pozadí
    Ono spíš záleží na připojení a stavu PC
    [​IMG]
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. Pingtest je v pořádku na B*.. A 30ping (Frankfurt).. Nevím čím by to mohl být.. A dnes na 3D módu je to pořád stejné..

    --------

    Upr. Kristo já osobně proti chrome nic nemám používám ho jako výchozí prohlížeč ale podle toho co vím by neměl spolupracovat s FP jako ostatní prohlížeče.¨

    --------

    Takže ještě jedna úprava.. I přes to že při stahování Flash Playeru v informacích o tom co se stahuje (Systém, 32/64bit, prohlížeč) mám napsáno správně 64bit tak v ovládacích panelech mám 32bitovou verzi myslíte že to by mohl být ten problém?
     
    Naposledy upraveno: 3/7/15
  10. Earthquake

    Earthquake User

    Ja mám to isté mám ntb za 400€ a neviem to hrať na vysokej kvalite za viac ako 40FPS. Akože aby táto hra mala taký veľký nárok? Používam cc leaner aj eset aj všetko iné, ale proste nedá sa takto hrať.
     
  11. Earthquake ale je trochu rozdíl mezi ntb za 400€ a stolním PC za víc.. Ale co vím tak by flash player měl čerpat jen z jednoho jádra procesoru.. Jinak problémy s padáním modulu FP přestaly a fps dropy už také nejsou tak viditelné ale furt se někdy objeví ale asi si budu muset zvyknout.
     
  12. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. na mozille je drop FP bezny jav ktory sa mi stava niekolko krat denne, ale na chrome mam FPS o 20 nizsie. tiez premyslam nad vhodnou alternativou ale najprv vsak musim poriesit normalny net.
     
  14. No dokud bylo 2D tak se to dalo pravým tlačítkem nastavit tak jsem to nastavil ale vždy když jsem tam koukal znova neomezené tam nikdy nebylo tak jsem to tam hodil znova tak nevím
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobne pouzivam na hranie len Operu, ta mi bezi stabilne a hram len cez obycajny NTB, uplne bezny za 500€.

    ◄ŞђΘЯт¥•4Σ√ΣЯ•√Яµ►™ A speed test? Ake mas pripojenie? Ono totiz pri zlom pripojeni ti nic nepomoze, ani drahy PC. Ako hovorim DO v 2D a aj v 3D nema velke naroky, takze kto nema prehistoricky PC by nemal mat problem.

    Chyba nebude v hre, proste niekde musi byt chyba, virus, zle nastavenie....

    Btw. Ak mas 64bit system, veci stahuj tiez ako 64ky, ak mas nieco v 32bit, tak to radsej preinstaluj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Připojení mám v pořádku to jsem kontroloval.. Ohledně verzí tak mi prostě 64bit nejde stáhnout.. Jestli bych mohl poprosit kdo má .exe soubor pro flash v 64bit tak jestli by mohl poradit jak to stáhnout.. Protože před instalací mi to hlásí 64 ale stáhne se 32..
     
  17. *SATKO*

    *SATKO* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. [​IMG]

    Takže detekuje správně nainstaluje špatně.. *SATKO* tvůj odkaz byl očividně smazán.. Ale zkusil jsem okopírovat to za pomlčkami ale s "mozilla firefox" ale našlo to pouze staré verze..
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    Shorty,nič nebolo zmazané.Na tej stranke je vysvetlené,čo zapričinuje tvoj problem s flash playerom,ale nie len tvoj.Win7 ma zrejme s tým nejaký problém v súvislosti s inernet explorerom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *SATKO* takže fps dropy budu muset přetrpět nebo je nějaké řešení?

    ------

    Edit: A nebo si budu muset měsíc počkat na ty Win10 :D
     
    Naposledy upraveno: 5/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.