Problémy s klikáním brány Zeta.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj.Mám tu takový "problém" ohledně brány (zeta). Už to trvá pár týdnů co se snažím postavit zetu za energii z nasbíraného palladia ale nějak postavit nejde. Vždy jsem potřeboval maximálně 2000-2500 energie na stavbu a teď mám 109/111 a dal jsem do toho minimálně už 11 tisíc energie a pořád mi nepadá ani jeden dílek. Jsem ze serveru Globální Amerika 4 a problém tu mají všichni. Nikomu se nedaří postavit zetu a když už ano tak minimum Extra energie co do toho dají je 8 tisíc... trošku divné.. Nemyslíte? Díky předem za odpověď a prověření jestli to náhodou není nějaká chyba. Nebaví mě stále vrážet EE do zety přesto že mi nepadne ani jeden dílek do dokončení ;)
    PS: K tomu abych se napsal mě požádalo několik desítek lidí které to trápí.
    I přes klikání ke konci x2 multiaplikátoru to nepadá.. dělal jsem to i podle návodů co sem admini přispěli ale pořád nic ;)

    ------------

    Byl jsem dokonce inspirován tímto linkem ale ani to nepomáhá. http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=140157&highlight=kolik+vyjde+brána
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/14
  2. **1969**

    **1969** User

    Je to takovy problem psat normalnim pismem neni bila lepsi nez modra?Nejde to poradne precist
     
    -*{lecitel}*- tohle ocenil(a).
  3. Crystal

    Crystal User

    omg 11 000 ee do jednej brany? vy ste kompletny? to sa tu gemblite 15 hodin denne ci co? ako sorry ale to je uz vazne sila :)

    no ako mohol by som povedat ze ide o smolu ale pri 11000 ee to je hovadina, zato mas pomaly 6 zet....nechapem

    nikde som o tom nepocul, mozno to je problem konkretne vasho serveru, uvidime ci o tom niekto nieco vie, lebo toto ma fakt zaujima

    btw. aspon pis normalnejsou farbou a netvor multiposty
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Zafod

    Zafod User

    Já bych se tímto tématem vůbec nezaobíral, jelikož zde autor uvádí, že ho něco nebaví. To zda ho něco baví či ne, je jeho soukromá věc...


    Btw: ještě bych chtěl vidět ty desítky lidí...
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Reálné čísla nebo nereálné....pokud je problém tak by se měl řešit...mám kamaráda co hraje taky na tom serveru a má ten samý problém..jen tak pro uklidnění...měl nasbírané 5tisíc GG a dalších 1500 koupil..z této ,,sbírky,,..mu zustalo jen těch 1500 kousku,5 tisíc dal do zety a modlil se aby ji dostavěl..bohužel mu stav stojí na čísle 98/111.
     
  7. Earthquake

    Earthquake User

    Nuž má smolu, myslíš že sa ja niesom slušne povedané nahnevaný, keď dám 400GG do alfy 31/34 a padne mi 3xBeta a 6xGamma?
     
  8. Crystal

    Crystal User

    Earthquake ale je rozdiel ked vyklikas 5000 ee a 400 ee...a to velky, prosimta najpr si precitaj cele tema nez tu nieco napises

    tiez sa mi tomu nechce verit ze z 11000 neda par casti...ale jak tu pisu ocividne ide len o global ameriky 4, neviem naco by si to vymyslali? hmmm...

    autor pisal ze ide len o par tizdnov, cize asi tam bude niaky problem, ale zaraza ma ze sa ozyva az teraz, ja keby som nevyklikal 1 branu co i len s polovice toho tak to riesim hned a ne po mesiaci
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Drift1 chceš povedať, že keď si niekto vymyslí, že napr. z 50 Ziet dostal 2 Havoky tak to budeme nahlasovať ako problém, pritom sa pozrieme na účet a tie Zety spravil 4? Mysli, než niečo napíšeš a nechaj prosím našu prácu na nás ;)


    Crystal keď sme u toho, GA nie je v našej kompentecii, to sú len serveri CZ a GE, kde môžeme niečo overiť.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™ - keby to bolo globalne ako popisujes,tak tu je zaspamovane forum,ale vidim tu akurat od teba post,zevraj ti nepada diel.Mne obcas tiez trva dlhsie,kym mi padne zvacsa ten posledny diel,ale pochybujem,zeby ti po tolkych EE nepadla cast.
     
  11. Korben

    Korben User

  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Stazujes sa ako ti to laguje,ale nevidel som od teba ziadnu zalozenu temu v technickych oznamoch,ze ti to laguje moc a podobne :rolleyes: Mozno by si sa dost divil,keby si tam videl vysledky svojich testov pripojenia a aktualnost verzii javy,FP,atd...
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Jenže ten problém lze odvodit pouze z reálných čísel. Pokud tomu tak nebylo, problém vlastně není a tudíž ani není co řešit.

    Btw: kamarád říkal? Když jsem byl malej, kamarád mi říkal že má hodinky s vodotryskem, také jsem mu věřil... nikdy mi je neukázal...
     
  14. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum
     
  15. muzu se zeptat za kolik U priblizne vyklikam lambdu jestli je to vihodne a zetu a deltu prosim mam to do kronosky tak bych potreboval poradit jestli na tom neco vydelam nebo pujdu silene do minusu predem diky za odpoved
     
  16. Sice to sem nepatří ale odpovím, bez slev a premia tě vyjde lambda na nějakých 70-90 tisíc uridia, zeta 200-250k uridia a delta by měla být nějak podobně.
     
  17. takze hodne velka nevihoda diky
     
  18. Korben

    Korben User

    Autor sa viac neozval.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.