Oznámení Problémy s pripojením 24.7.2023

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Momentálne máme problémy s pripojením pre všetky servery v hre DarkOrbit. Problémy boli nahlásené a pracujeme na rýchlom riešení.

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  DarkOrbit a aj ďalšie Bigpoint hry sú pod útokmi DDoS počas celého dňa. To spôsobuje problémy s prihlásením vo všetkých hrách Bigpoint. Naši kolegovia z Tech. oddelenia a z našich herných tímov skúmajú a snažia sa čo najrýchlejšie vyriešiť problémy. Napriek tomu chápeme, aká frustrujúca je táto situácia pre vás všetkých. Sme veľmi vďační za každú vašu spätnú väzbu a podporu!

  Takéto útoky sú veľmi škaredé a kazia herný zážitok každému. Už počas minulého víkendu sme zápasili s DDoS útokmi na našich serveroch v USA a od dnešného dňa sú napádané všetky naše servery.

  Náš technický tím robí, čo môže, aby zastavil tieto útoky v spolupráci s poskytovateľmi zabezpečenia.

  Vaše straty vám určite nahradíme hneď, ako všetko pôjde hladko, no momentálne musíme vydržať, kým sa situácia opäť stabilizuje.

  Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť!

  Váš Darkorbit Tím
   
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Rovnako ako včera, aj teraz by sme vás všetkých radi v krátkosti informovali o aktuálnej situácii:
  Náš technický tím stále pracuje na riešení problémov, ale žiaľ, naša hra má aj dnes pretrvávajúce problémy s pripojením. Momentálne sa zdá, že to opäť funguje, tak dúfajme, že všetko bude opäť stabilné. Stále však musíme sledovať situáciu.

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.