Problemy s Vegou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Osamnělý.Vlk, 4/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj
    Vcera mi neslo samoopravovani a nebylo to poprve a pak jsem ji prodal a jak napsal vas kolega a tak se zazracne vse spravilo.
    Dnes mito na lodi (Vega) ukazuje na 1 i na 2 slotu 10 motoru
    a na druhem je urcite nemam. Co bych mel zkontrolovat nebo co delam spatne.
    Dik za odpoved.
     
  2. Korben

    Korben User

    Kde ti to ukazuje ?
     
  3. 1 Zvolim Hangar
    2 Vybaveni
    3 Slot 1 Tam mam 10 motoru -( v poradku )
    4 Slot 2 Tam jsou znazornene take - ale tam nemai byt ?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Osamnělý.Vlk stejnou vybavu muzes vlozit do obou konfiguraci v ramci jednoho hangaru, tak to ma byt a neni to zadna chyba. Jen pokud vlastnis vice hangaru a v jednom mas vybavu obsazenou, nemuzes uz tu stejnou pouzit v hangaru jinem.
     
  5. Tomu rozumim a mam vice hangaru, jen ze ja nemam tech druhych 10 motoru vubec koupenych a taky kdyz dam odstranit konfiguraci se mi nikde neobjevi a zmiznou a pozdeji se stane to same znovu. Tak jak s tim samoopravovanim.

    A hned se jeste zeptam ktera lod je nejrychlejsi a jak jde pripadne zrychlit.
    O zuslecht. a update Promeriem vim a nejak jinak jeste ?
     
  6. Korben

    Korben User

    Máš 23 generátorov pohonu a ak použiješ generátory v jednej konfigurácii , tak tie isté generátory môžeš použiť aj v druhej konfigurácii.
    Rýchlosti lodí si ľahko môžeš vypočítať podľa popisu v obchode. Chodíš predsa do školy , alebo aspoň si chodil. ;) Preštuduj si DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi
     
  7. Mas pravdu kdysi a to uz je delsi dobu jsem do skoly chodil.
    Tak snad je to v poradku a dekuju za odpovedi.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Staci si precitat DO bibliu a tam hrac najde mnozstvo informacii a navodu ako na hru a ked tam cosi nenajde,tak neni problem sa spytat na fore.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.