Problémy ve hře a nové úkoly.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gelda, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gelda

    Gelda User

    Pěkný večer přeji...

    Rád bych s vámi probral docela zajímavou záležitost týkající se nových úkolů a několika dalších věcí...

    Podle iinformací které vyšly se budou ranky nabyté splněním starých ( současných ) úkolů nulovat a zavedou se úkoly nové. Zjevně se tedy jedná o jakési zvýhodnění začínajících hráčů a to již zase... Mám namysli předešlé změny typu opravy na základně zdarma a vracení kreditů z aukce...

    Z toho důvodu že se novými úkoly v podstatě trochu srovnají noví hráči se starými, očekávám že by mělo být narovnání i ohledně upravených oprav aby tedy vše bylo skutečně spravedlivé... Hraji přibližně 14 měsíců, řekněme tedy že opravy jsem platil Učkem po dobu 10ti měsíců aby se neřeklo... Celkem jsem se musel opravovat 1 648x Jednoduchou trojčlenkou tedy vychází na měsíc 117,7 oprav... Řekněme 117 :)

    Po dobu 10ti měsíců kdy jsem musel opravovat za poplatek to činilo 1170 oprav za cenu 500ti U ( loď goliath... ) Pochopitelně ne hned od začátku jsem disponoval touto lodí a proto bych vstřícně dobu oprav za tuto cenu snížil na polovinu to jest 5 měsíců a 585 oprav za tu dobu... Předešlé opravy bych pro zjednodušení vynechal jelikož ze značné míry byly tvořeny opravou za kredity...

    Vychází mi tedy že bych měl očekávat od BP náhradu v hodnotě 292 500 Uridia.

    Podobným systémem by se dalo vyčíslit jisté " poškození" či " znevýhodnění" mnohých dalších hráčů jež začli hrát před touto úpravou systému oprav lodě...

    Pokud by požadování této náhrady z důvodu principu nebylo důvodem dostatečným je zde fakt že hráči jež začali hrát před zavedením této změny v opravách dále označovaní pouze jako " starší " museli od počátku svého působení hry hrát s vědomím jaké jsou jejich schopnosti a dovednosti a brát opatrnosti na to zda v případě sestřelu budou mít prostředky k opravě své lodě a pokračování ve hře...

    Hráči jež začli v době zavedení úpravy opravy lodí zdarma na základně dále označovaní pouze jako " noví " tyto starosti nemají...

    Domnívám se tedy že noví hráči mají mnohem znažší a rychlejší postup ve hře jelikož nemusí řešit zda si loď mohou dovolit opravit a z toho vyplývá že noví hráči jsou silně zvýhodněni. Stává se tedy v podstatě neustále že hráči kteří by dříve pouze se strachem o loď šli na mapu kde sotva přežijí nyní bez obav lítají a přiživují se kupříkladu na X-6 mapě u hráčů vydělávajících si střílením cubiconů elitní municí a tím " větším " hráčům kazí požitek ze hry což výhledově může mít za následek že to tyto hráče přestane bavit a přestanou hrát... Z toho vyplívá že BP přichází svým postupem vývoje hry o potencionální plátce a tím o svůj zisk...

    Tím se dostáváme k dalšímu a mnohem zajímavějšímu problému jímž je fakt že pokud si tito noví hráči ale i mnoho starších zejména z řad česky nemluvících si nemusí dělat obavy zda budou sestřeleni 1x nebo 100x mnohdy svyým otravováním provokují hráče stejné firmy ke střelbě ( tím že jim kradou odměnu a podobně ). Problém nastává v okamžiku když tento hráč nemá žádný klan a stává se běžnou rutinou že skupina lodí číhá na mapě x-6 kde čeká na někoho kdo bude střílet cubicony a následně mu kradou odměnu... Pokud se hráč chce bránit a sestřelit je hráči bezostyšně stojí a dále kradou... Po sestřelu následovaném mínusovou ctí pro toho jenž si brání své vydělávané hodnoty se daný příživník opraví protože mu to nevadí :) Nic ho to nestojí... A krade z vesela dále... Zatím co hráči který je okrádán stále dramaticky ubývá čest a je zcela bezmocný. S tím souvisí i záležitost opouštění klanu při waru a znemožnění tak sestřelu daného hráče vlastní firmy....

    Ptám se tedy zda se stím bude už konečně něco dělat ?

    Jsem si jist že jsem vám zde poskytl mnoho důvodů k zamyšlení se nad základními principy hry a pevně věřím že ačkoliv s jejich utvářením nemáte až příliš společného... Že vytvoříte alespoň nějakou souvislou informaci s níž BP upozorníte na alespoň některý z těchto problémů a následně tak docílme díky vaší pomoci ke zlepšení hry a zvýšení hratelnosti pro všechny...

    Děkuji vám pokud se pokusíte pro nás hráče něco udělat k vyřešení těchto problémů a děkuji že jste to dočetli až sem... Gelda
     
    Naposledy upraveno: 8/1/14
    **Ripper-ft-Bloody** tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Gelda ja to zoberiem len úplne skrátka. Nárok na nejakú kompenzáciu nemáš a ak by si čítal VOP tak to vieš. Mimochodom len aby nechcelo od teba BP náhradu za ten čierny puntík na tvojo účte.;)
    Ďalej ak ti niekto kradne boxy , tak má za ukradnutý box mínusovú česť a keď bude mať terčík, tak ho môžeš bez problémov strieľať.
     
  3. Gelda

    Gelda User

    Korbene smekám. Dostal jsi mě svou odpovědí :-D

    Pouze bych doplnil že jsem to asi nedostatečně upřesnil ale neměl jsem ne mysli cargo boxy ale odměnu za sestřel NPC " cubicon " která se dělí mezi všechny hráče jež do tohoto NPC střílí... Skutečně jsou dny kdy není možní tyto NPC střílet z důvodu toho že máme za sebou skupinu příživníků bez klanu kteří si vydělají zcela bez práce, bez postihu a není možné se proti nim jakkoliv bránit...
     
    **Ripper-ft-Bloody** tohle ocenil(a).
  4. Sid

    Sid Guest

    Gelda bránit se lze a to jednoduše, příživníkům NPC nestřílej, ať si ho zabijí sami, když na to mají :)

    A nedělej, že nic jiného než kubikony ve hře střílet nemůžeš, je spousta jiných míst a způsobů jak ve hře získat uridium či BZ.
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Tak ale pánové... :-D Vy mi hned všechno zamítnete...
    A co to vyskakování hráčů z klanu při vyhlášení války ve firmě ? K čemu to potom je když ti hráči vyskočej a není možné je střílet ?
     
    **Ripper-ft-Bloody** tohle ocenil(a).
  6. Sid

    Sid Guest

    Gelda dalo by se říci že k naštvání, ale co chceš po nás více než jsme již udělali? Tento problém byl BP hlášen, nyní je pouze na nich jak se k němu postaví. V současné době hra prostě tuto podpásovku umožňuje udělat a je již jen pouze na charakteru jednotlivce zda má nebo nemá "páteř".
     
  7. Gelda

    Gelda User

    Pěkně řečeno Side :) No na jednu stranu je to alespoň nahlášeno a tedy se s tím teoreticky něco dělá... Na druhou stranu nahlášeno je tam již tolik věcí s nimiž se nic nedělá a místo toho se dělá nový design základny a podobně...

    Stejně jako ty úkoly... Raději dělají nové úkoly nežli vyřešit problém hratelnosti své hry... Soudruzi z NDR to tam sekaj jak se jim zlíbí zjevně...

    No zjevně ač s vypětím sil jsem nepochodil téměř v žádném ohledu tak vám tedy děkuji za pokec a hezký zbytek dne... :)

    Gelda
     
    **Ripper-ft-Bloody** tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gelda - nahlasene chyby su postupne odstranovane.Chce to len trpezlivost,ak je to zavaznejsia chyba,tak nebude odstranena zo dna na den,to treba pochopit ;) Samozrejme to hneva viac hracov,ale my to vieme akurat len nahlasit.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.