Proč jsi přestal/a hrát hru DarkOrbit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SorathTomy, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SorathTomy

    SorathTomy User

    Zdravím , dnes mi přišel na email podivný email od společnosti BP ..
    S tímto obsahem :

    Ahoj S.Φ.R.Д.Ŧ.ђ•Tømy•,

    je nám líto, že jsi se dlouho nepřihlásil/a do hry DarkOrbit.

    Předpokládáme, že jsi se rozhodl/a přestat hru DarkOrbit hrát. Plně respektujeme tvé rozhodnutí, ale chtěli bychom tě požádat o poslední laskavost: Řekl/a bys nám, proč jsi opustil/a hru? Tvoje reakce je pro nás nesmírně důležitá a pomůže nám hru vylepšit, obzvlášť tehdy, pokud jsi nebyl/a spokojen/á s něčím, co jsme udělali (nebo neudělali).

    Připravili jsme krátký dotazník, který nebude trvat déle než 10 minut. Byli bychom vděční, kdyby sis na něj našel/našla čas. Pro zahájení stačí kliknout na tlačítko dole:

    Začít dotazník

    Možná jsme si jen špatně vyložili situaci a ty stále hraješ hru DarkOrbit? Žádný problém, to je dobrá zpráva! V tom případě bychom byli také rádi, kdybys se zúčastnil/a našeho průzkumu - dej nám vědět, že stále aktivně hraješ a my se tě jen zeptáme na pár všeobecných otázek, abychom se ujistili, že jsi spokojený/á se hrou DarkOrbit.


    Hru hraji stále a denně , tak nevím proč takovýto email odesílají aktivním hráčům ..
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Zrejme ti to prislo na ucet na kterem nehrajes.
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Ono stačí pročíst jak ten e-mail, tak i danou anketu, na kterou jsi nám zde nechal odkaz.
     
  4. SorathTomy

    SorathTomy User

    Problém je v tom že na emailu mám jen jeden tedy pokud vím dobře tak jeden jediný učet na kterém hraji denně , a anketu proč jsem přestal hrát , když hraji tak fakt nepotřebuji , jen jsem chtěl vědět jestli to přišlo ještě někomu nebo jen mě :)
     
  5. Mne neprišlo nič, možno to posielalo náhodne vybraným hráčom.
     
  6. Zdravíčko, také mi to přišlo a po shlédnutí té ankety mi nepřijde, že by chtěli nějaké závažné nebo důležité informace. Btw. taky hraji aktivně, nejspíš jen anketa, jako když Ti zazvoní telefon a ozve se: "Dobrý den, Měli byste chvilku na krátký, informační rozhovor?" :rolleyes: Podle mého to můžeš s klidem ignorovat.
     
  7. SorathTomy

    SorathTomy User

    To jsem chtěl slyšet , vyřešeno ... :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.