Proč mi nevyrábí ve skylabu? Prometium, Endurium, Terbium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ║╦ąm€n╦h║, 24/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím

    Chtěl jsem se zeptat proč mi nechce vyrábět ve skylabu Prometium
    Endurium
    Terbium
    sklad na ně nemám plní, a sklady na prometidu a duraniu mám plne potřevoval bych radu.
    [​IMG]
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Otevři jednotlivé kolektory a spusť roboty v Produktivitě a postupně opakuj .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║Prometium, Endurium a Terbium se nevyrábí proto, že se spotřebovávají na výrobu dalších surovin (Prometid a Duránium). Sklad máš sice plný, ale suroviny se vyrábí i nadále, jen se rovnou zahazují. Buď si pořiď roboty zmiňované hráčem *Firefox1*, nebo si na nějaký čas vypni rafinérie Prometidu a Duránia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. děkuji za rady
     
  5. Warden

    Warden User

    Považuji tedy za vyřešené.

    LOCK
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║╦ąm€n╦h║ - nabuduce si prosim ta prejdi diskusie, pretoze na temu skylab uz bola vytovrena diskusia: Diskuze k tématu: FAQ - Skylab
    To je mensia rada do buducna, aby sme predisli na fore duplicitnym temam. Lebo sa moze stat, ze pride na forum dalsi hrac a spyta sa nieco podobne ako ty a keby siel priamo do diskusie mohol by vidiet tvoj prispevok a nezakladal by tym padom duplicitnu temu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.