Prodej letounu Flax

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem filip720, 9/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. filip720

    filip720 User

    Dobrý den,

    Chtěl bych se zeptat, jak to je při prodeji letounů Flax. Pamatuji si (DO jsem pustil znovu po spoustě let), že bylo možné a vyplatilo se (pro začátečníky) koupit 6x letoun Flax, protože první byl dost levný a poslední stál jen 3,2M kreditů, vyexpit je na lvl 6 a pak je prodat za několik milionů kreditů každý, čímž se samozřejmě hodně vydělávalo, protože pořizovací cena i toho šestého letounu byla menší než prodejní cena letounu na úrovni 6 -> docela dobrý výdělek kreditů.

    Problém je ale v tom, že pokud kliknu v sekci hangár na letoun, tak mi to při prodeji nabídne jen 100.000 kreditů, což je nesmyslně málo, protože dřív to šlo nějak prodat za X milionů (úplně legálně), ale ani po prohledání všech sekcí hry i fóra se mi nepodařilo zjistit jak.

    Předem děkuji za rady :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tento trik byl už dávno odstraněn, dost let zpátky. :) Ale vzpomínám kdy jsme takto jako flaxíci vydělávali kredity, tehdy to byl dobrý způsob jak si něco málo naškrabat. :D Dnes už je prodejní cena letounů pevně stanovena na 100.000 kreditů, takže vydělávat už se na levelení letoun nedá. A v dnešní době už by to i tak nebyla efektivní metoda. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    filip720 - ak by si mal este dalsie otazky spojene so stihackami, tak ich smeruj do diskusie na to urcenej: Diskuze: Letouny

    Duplicita,LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.