Prodej Účtů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrTrueThomCZ, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ve VOP stojí že prodej účtů je zakázán a přísně trestán. Ovšem na CZ3 vím o několika účtech co byly na 110% prodány, byl jsem s prodejcem na TS když to s kupujícím dojednávali. Proto bych se chtěl zeptat jestli je možné nějak tyto lidi udat a po zásluze potrestat.

    Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Nejaké dôkazy ?
     
  3. Několik svědků
     
  4. Korben

    Korben User

    Dvoch som mal na svadbe a moc mi to nepomohlo. :D A mám taký pocit , že to nejak nepomôže ani v tomto prípade.:)
     
  5. StB zanikla na konci ledna 1990. Její poslední složky zrušil 1. února 1990 svým rozkazem federální ministr vnitra Richard Sacher. Ale v lidech to pořád je:D.
    Kdyby jsi měl fotky, ID, ale takhle je to maximálně o možném zneužití k likvidaci hráčů, co se ti nelíbí.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MrTrueThomCZ - zial mat svedkov nebude asi stacit,kedze dotycny hrac moze argumentovat tym,ze to robite zo zavisti a tym padom to bude slovo proti slovu,ze ho chcete takto len ociernit.
     
  7. Takže pokud dodám důkazy v podobe Fotek nebo Audia tak se to řešit pak bude?
     
  8. Sid

    Sid Guest

    MrTrueThomCZ důkazy dodej podpoře hry, zde nemáme jak prověřit věrohodnost důkazů a cokoliv zde napíšeš může být bráno jako nepodložené obviňování hráčů, které na fórum ani na chat hry nepatří.
     
  9. Děkuji za informace můžete toto téma uzavřít
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.