Návrhy Profil pilota-studijní body.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 25/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co vy na to?

  1. Zrušit poplatek?

    26 hlasy(ů)
    45.6%
  2. Zastropovat poplatek?

    8 hlasy(ů)
    14.0%
  3. Nechať to tak ako to je.

    23 hlasy(ů)
    40.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte..pujdu na to jednoduše.
    V profilu pilota se dají přidělovat jednotlivé studijní body k ruzným cestám jako jsou jmění,síla apod.
    Jenže při každé změně je tam potřeba pro deaktivaci zaplatit poplatek uridia.
    Je to v celku na nic protože kdy si chcete sbírat boxíky a přidat si dané studijní body tak vás to omezí.
    Nemyslím tím že to je zavedené ale tím že se poplatek vždy zvyšuje a po 2-3 předělávkách už je to ranec.

    Takže k návrhu samotnému.
    Navrhuji aby se poplatek buď zrušil a se studijnímy body by se dalo hýbat dle libosti anebo aby se aspoň tzv.,,zastropoval,, možný nejvyšší./př.-100 tisíc uridia/
    Já mám momentálně poplatek na 121 600 uridia a štve mě to protože s tím nemužu hýbat,raději dám uridium někam jinam než sem.

    Hráči-byla by možnost s jednotlivýma přidělenýma bodama pohybovat na to na co hráč momentálně hraje/boxíky,farmení npc,lov../
    Klany-nic mne nenapadá.
    Bigpoint-menší uprava.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. baty77

    baty77 User

    Proč tam, sakra, není možnost ,,Nechat to tak, jak to je"?! Kdyby to bylo free, tak by si to všichni nastavovali jako konfigurace... To je naschvál, že tam je víc skillů, než má hráč maximálně skillbodů k dispozici... A ten zvyšující se poplatek je tam dobře - když hráč dává body nezodpovědně, přijde ho to ( aspoň v pozdější fázi) draho... A vo vo vo votom to je...
     
  3. Korben

    Korben User

    Drift1 Profil pilota, je ako škola. Čo sa naučíš to máš. Nebolo to určené na to aby si to menil ako ponožky :D
    Jednoducho ak si urobíš školu na doktora , tak ak chceš byť inžinier, musíš si za to zaplatiť. Reset znamená anulovanie, zbúranie a keď niečo zbúraš , tak to musíš postaviť. ;)
     
  4. Eda-)

    Eda-) User

    v hlasování mi chybí možnost nechat to tak jak to je nyní má každý možnost si dát profil podle sebe a to že se ti to po měsíci přestane líbit tak je jen tvoje smůla a za změnu si budeš muset zaplatit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Ráda bych hlasovala "Ne, nelíbí se mi to, chci to nechat tak, jak to je". Profil pilota je něco, co musíš dopředu promyslet a podle toho vše vylepšovat. Vysoké poplatky za reset bych nechala, má tě to nutit nad tím pořádně zapřemýšlet. Za mně tedy určitě ne :)
     
    bhagira22, -baghira2- a BloodRavens1 tohle ocenili.
  6. Crystal

    Crystal User

    nehlasujem pretoze tam nieje ziadna moznost ako zahlasovat...ked nechcem ziadnu zmenu...

    ako uz bolo povedane, profil nieje nato aby sa menil ako konfiguracie...to by kazdy menil na lov, farmenie ci zbieranie...a prave preto je tam to obmedzenie
    zase len dalsie zlahcovanie hry
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. baty77

    baty77 User

    No a i ten název je vystihující - talent (angl. skill)... Protože každý má talent na něco jiného a nemůžeš být talentovaný na ekonomii a hned pak na útok... Takže i z této stránky to tak je... Když jsi levák a chceš svůj talent psát levou předělat na talent psát pravou, stojí to hodně úsilí... No a tady v D.O. to stojí hodně peněz zase...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Nehlasuji. Sem zato aby to bylo tak jak to je. Každý si muže vybrat co je pro něj priorita ve hře. Větší HP, DMG, štíty? Víc BZ, cti nebo odměny z boxu? Nebo snad opravy a síla a dosah min? Každý si to muže nakombinovat jak chce. Když stím chce někdo čachrovat furt to měnit, tak ať ho to něco stojí. Každý si tak aspoň ujasní svoje priority ve hře.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. *RONIN*VRU

    *RONIN*VRU User

    poplatek je O.K.. Chces zmenu? Nafarmi a zaplat. Strop na co? Full hraci maji lepsi moznosti farmy, pro ne je 100 k u jak nic, par cubikonu. Do 10 lvl sem stejne studijaky nechapal.
    Spis by mne zajimalo kde najdu jak udelat treba profil na sber (vlecny paprsek I a II) mam 27 sb a mam bobky ze to nasazim spatne. Resetoval sem za 15k u a ted bych daval 30k u.
    takze jestli nekdo vi jak udelat vlecny paprsek I a II poradte.
    Diky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Doufám, že nebudu ukamenován za tvoření flamu, ale popravdě se hodně divím, že ještě pořád tohle téma není uzamčené. V možnostech ankety totiž jsou jen 2 možná řešení, která se líbí autorovi, ale už tam není možnost: Nechat to tak, jak to je.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Korben

    Korben User

    No a už to tam je a ani to nebolelo. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. *RONIN*VRU

    *RONIN*VRU User

    díky Korbene
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.