Profiloví obrázek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11melidan11, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jak si mám dát pohibliví (gif) profiloví obrázek ?:) předem děkuji za odpovědi;).
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Pokud myslíš do profilu pilota, tak bych ho nahrál ze svého PC.

     
  3. no jako nějací hráči mají obrázek např: vlajka která vlaje , pohybuje se to a to potřebuju (s tím pomoc).
     
  4. Korben

    Korben User

    Musíš si nájsť , alebo urobiť taký obrázok a vložiť ho do svojho profilu.
     
  5. hele to mi nejde kdiž ho tam vložim
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Hele tak to děláš něco špatně. Máš ten gif obrázek uložený ve svém PC?
     
  7. Korben

    Korben User

    Hele neviem čo robíš , ale jedno viem a to, že si okamžite odstrániš tvoj profilový obrázok tu na fóre a tak isto aj v profile pilota.
     
  8. Pardon mužu se zeptat proč jsem tam tu fotku nemohl mít ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/5/14
  9. 11melidan11 protože sprostá slova zde na fórum ke hře kterou hraje i spoustu dětí prostě nepatří. A to v žádném jazyce ;) Krteček je přece jen mnohem hezčí.. :D
     
  10. Korben

    Korben User

    ❦Čοlεκ❧ To vysvetlil a viac k tomu nemám čo dodať. Ďakujem za zmenu obrázku.
     
  11. citát zmazaný

    krteček je borec :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/14
  12. Kenny

    Kenny User

    Předchozí příspěvky se necitují ;)
     
  13. Logan

    Logan User

    Len sa opytam, autor uz ma vlozeny obrazok ako chcel alebo nie?

    Ak nie tak je potrebne napisat postup ako to robi nech sa zisti kde je chyba
    ak ano tak nech nam prosim da vediet aby sme mohli temu uzavriet.

    dakujem
     
  14. tak to ukončíme a já si nejak poradim :)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    11melidan11 - mohol si opisat postup ako vkladas ten pohyblivy obrazok,ako sa pytal kolega.Lebo si napisal jedine,ze ti to nejde,ale nic viac.
     
  16. já tam ten gif obrázek nemam ale musíš si najít obrázek formátu GIF v urcitich rozměrech
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    11melidan11 - pripadne poziadaj nejakeho spoluhraca,nech ti taky obrazok pohyblivy vytvori,inak cez google si urcite najdes informacie,ako na to ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.