Programek nebo Bug??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Svarrix, 9/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Svarrix

    Svarrix User

    Dobrý Den mám takový menši problém, lital jsem si se spektrumem a vidím že ke mě letí nepřátelský hráč tak zapnu schopku at mužu uletět měl jsem cca 115k hp a 320k štítu, takže ten hráč se do mě pustil to je v pohodě, ale to že mi kopne za 32 000 s aktivovanou schopkou a ja bouchnu tak to je jako co? jinak formaci sem měl kraba a on vrtačku... Pak sem mu napsal na chat jako jak to udělal že použil nějaky programek? a Chuck mi dal ban... na 10 minut jako za co? Chucku pochop že to neni možne zabít někoho kdo kopne za 32k když mam tu schopku a tolik hp a štítu ...
     
    Naposledy upraveno: 9/11/17
  2. Svarrix ty bys měl v první řadě pochopit, že moderátor na chatu nevidí co se děje a ve hře, bude řešit jen zda dodržuješ pravidla chování na chatu. Čili ban jsi dostal oprávněně, psaní o podpůrných programech se na chatu netoleruje. A 10 minut nemůže ani zvednout ze židle, ne tož ještě jít na fórum a navážet se do moderátora, který může jen za to že dělá co má.

    Co se týče tvojí situace na mapě, těžko říct jak je to možné, bohužel to nikdo nezjistí přesně co se stalo, takže ani neodůvodní. Občas se prostě ve hrách dějí "zázraky".
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prepáč, ale nepatrí to náhodou do sekce Chat?

    Súhlasím spolu s Tebou, zaváňa to nekalosťami ako aj podvádzaním v samotnej hre.
    Ale aj tak, by si si mal dávať pozor na to, čo práve píšeš a na správny výber slov.

    ❦Čοlεκ❧ zázraky sa určite nedejú. Rozhodne si myslím, že autopiloti sa na tom len pousmejú a budú lietať beztrestne naďalej.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/17
  4. Warden

    Warden User

    Svarrix: Než se příště budeš rozčilovat, zkus počítat. Dnes je ti hráč schopen v mixu RSB+X4 kopnout v i přes 200.000. Schopnost "rozkladný štít" snižuje škody působené ostatními hráči o 80%. Těch tebou uváděných 32.000 je tedy 20% DMG hráče co na tebe útočil. To znamená, že ti zamixoval pouhých 160.000. To není nic nereálné. Příště hned nikoho neobviňuj a pak tě ani nikdo nebude banovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ono taky těžko říct jestli autor skutečně viděl to co se reálně stalo. Jak píše Warden, hráč mu klidně mohl namixovat, a i když autor zapnul schopnost, pár milisekund trvá než to zaznamená i server, takže klidně DMG z mixu mohla projít skrz dřív než se schopnost reálně zapla a další rána už to dokončila.. Takový situace se stávají pořád, i mně se často stává že hodím insta a stejně v ten moment puknu, to je už prostě věc lagu a odezvy a na pohádky o programech to svádět nebudu. :)
     
  6. Svarrix

    Svarrix User

    Do sekce chat mi nejde nic přidavat... ale ma to omezit ten dmg ikdyby mi namixoval za 200 000 ne? tak k čemu je pak ta schopka a ja sa do chucka nenavažim jen mu vysvětluju že nemuže prostřelit tak lehce schopku a do chatu se nesmi použivat slovo programek? co ja vim tak pár lidi to tam napsalo a postih nulový...

    a zapl sem schopnost a o 5 sekund později do mě šel takže server měl dost času to zaznamenat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tu je vysvětlené vše.
    pravidla-zadosti-o-zruseni-banu-vc-ip-banu-a-udeleni-banu

    Prečti si tyhle pravidla, než někoho opět obviníš. Jinak je to špatná sekce.

    Pro případ, kdyby se to opakovalo, natoč to pomocou Bandicam.
    Tady je odkaz: bandicam

    A sám musíš vedieť, že bez dôkazu ťa ani zavrieť do basy nemôžu. :D
     
    Naposledy upraveno: 9/11/17
  8. Svarrix

    Svarrix User

    -baghira2- díky za pomoc ale tohle už dávno vím forum mam projete od hlavy až k patě od přispěvku od roku 2014 do součastnosti ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Konkrétne si do chatu napísal: "tak jasne 30% hp a 50% stitu sem mel zaplou schopku u spektruma a tys mi pak dal ranu a bouchl jsem? vubec ne programek ze viktor shen"
    Čím si vlastne obvinil hráča. Tak že trest si mal oprávnene. ;)
    Na obvinenie treba mať dôkaz a v chate sa to nepreberá. Moderátor si to nemá ako overiť.
     
  10. Svarrix

    Svarrix User

    jo obvinění to bylo no protože to fungovalo jako prográmek protože za celou dobu co hraju na cz1 a ge1 (ten učet už neexistuje) tak se mi to nikdy nestalo ... možná to je bug ale pro mě ten bug ještě není známý
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Svarrix - to, ze tam nevidis temy, neznamena ze ti tam nejde nic pridat (Chat). Vsetky temy vidia len modi. Nemozes hracov obvinovat z programov a ak mas pocit, ze nejaky hrac nedostal za obvinovanie ban, mozes ho nahlasit cez /report na chate. Dnes je ten dmg neskutocne velky, cize nie je problem aj pri tej schopnosti davat slusne rany a hlavne, ked hrac je v skupine a ma poriadne navyseny skupinovy dmg+moze mat dalsi z pripadne KBS na mape.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    Svarrix: Ta schopnost dost výrazně omezuje škody. Je velký rozdíl, zda tě kopne za 160.000 (100%) nebo 32.000 (20%). Musíš budovat štíty, abys vydržel útok full elitního hráče.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Svarrix

    Svarrix User

    štíty už budovat nemohu, a KBS na mapě nebyl jen vím že byl ve skup s 1 hráčem... a Punisher neboj tu funkci /report znám dneska se o ni mluvilo na chatě dostatečně .. no nic tak ja už to řešit nebudu jestli to byl bug tak by to stejnak BigPoint nikdy nespravil ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

    Speciální funkce: 10% bonus k síle štítu a schopnost Rozkladný štít, která tě ochrání i před těmi nejsilnějšími nepřátelskými lasery, třebaže dočasně oslabí tvé vlastní lasery.

    Takže stačí že ti hodí nejaký dmg + rakety a 32 000 po sčítaní dostaneš v pohode a ten program alebo bug vidíš len v tvojej hlave aj keď žiadny taký nieje :) .
     
  15. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Svarrix

    Svarrix User

    Borat .. k tomuhle se vyjadřovat nebudu k tomu ten program alebo bug vidíš len v tvojej hlave aj keď žiadny taký nieje , víme že byl jednou program na zvýšeni dmg sice fungoval krátce protože ho naštěsti odhalily ale proč by nemohl byt znova že .. a to co si napsal ... heh nebudu řešit nechcy se rozčilovat a tady si to ani dovolit nemohu ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Svarrix - vies problem je v tom, ze sa vzdy najde niekto, kto chce nahlasit nejaky program a podobne, ale nema ziadne video ako dokaz, aby sa to mohlo preverit, ci je na tom nieco pravdy alebo nie. My sme pritom neboli a nevideli ako ten boj prebiehal a preto kym nemas video, tak s tym vobec nic nemozeme spravit. Naposledy slo o HP blocker, kedy hracovi udajne neklesal zivot, ale ked sa ziadaju video dokazy, nikto ziadne nema.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Svarrix

    Svarrix User

    Punisher to chápu já bych to natáčel klidně ale moje HW mi v tom omezuje, takže kdybych pořídil video že bych natáčel jen tak a v tom by se stalo tohle tak by jste tam viděly jen 2FPS/S což je asi velmy špatný a neplynulý důkaz
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Svarrix - urcite by sme sa na to radi pozreli aj vyvojari, keby slo o video dokaz. Ale takto to zial nepojde. Pokial mas malo FPS, tak mohlo sa stat, ze sa ti dmg scital a preto mohli vyskocit vacsie cisla. Ja osobne som mixoval napriklad za vyse 300k a to som do toho nezaratal rakety a raketomet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Svarrix

    Svarrix User

    male fps mam jen když chcu natáček jinak jedu na plynulých 30-34 fps, a když zapnu fraps tak to klesne na 2-3 fps a seká se myš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.