Prometeus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 23/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Nyní mám v montážní lince možnost si postavit další prometeus laser. současně mám však zaplý ukol technologický chaos kde je potřeba nasbírat 4.000 rinusků a součástí toho ukolu je i vyzvednutí receptu na prometeus v montáži. a zajímá mě kdybych si ted nechal postavit v montáži ten prometeus laser,nezapočítá se mi rovnou do toho zaplého ukolu a bude to počítat za vyřešené a já tak ztratím šanci na další prometeus po nasbírání 4.000 rinusků? Díky.
   
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  A v čem je problém?
  Předpokládám, že děláš tento úkol :
  12. Technologický chaos: Sbírej Rinusk 4000x, Vyzvedni si sestavený recept (Stavební plán: Laser Prometheus) z montážní linky 1x
  Odměna: Distribuční booster poškození 24, A-BL 20.000

  Za splnění tohoto úkolu není odměna laser prometheus, ale něco jiného viz výše.:mad::(:eek:
   
  Naposledy upraveno: 23/8/20
 3. Ano přesně jak píšeš dělám tenhle ukol a jedná se mi o to,že ted mám možnost si v montáži zhotovit prometeusa jelikož už na něj vše potřebné mám.a když bych si ho ted vyrobil,tak nezapočítá se mi to do toho ukolu,že jsem si houž vyrobil a já tak příjdu o stavební plán na dalšího prometea?
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Ten stavební recept máš už natrvalo, o nic nepřijdeš. a ano, započítá se ti to do úkolu. Stejně ho musíš vyrobit, jinak se s úkolem nepohneš dál.;)
   
 5. Punisher

  Punisher User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku