Prometeus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 23/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nyní mám v montážní lince možnost si postavit další prometeus laser. současně mám však zaplý ukol technologický chaos kde je potřeba nasbírat 4.000 rinusků a součástí toho ukolu je i vyzvednutí receptu na prometeus v montáži. a zajímá mě kdybych si ted nechal postavit v montáži ten prometeus laser,nezapočítá se mi rovnou do toho zaplého ukolu a bude to počítat za vyřešené a já tak ztratím šanci na další prometeus po nasbírání 4.000 rinusků? Díky.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    A v čem je problém?
    Předpokládám, že děláš tento úkol :
    12. Technologický chaos: Sbírej Rinusk 4000x, Vyzvedni si sestavený recept (Stavební plán: Laser Prometheus) z montážní linky 1x
    Odměna: Distribuční booster poškození 24, A-BL 20.000

    Za splnění tohoto úkolu není odměna laser prometheus, ale něco jiného viz výše.:mad::(:eek:
     
    Naposledy upraveno: 23/8/20
  3. Ano přesně jak píšeš dělám tenhle ukol a jedná se mi o to,že ted mám možnost si v montáži zhotovit prometeusa jelikož už na něj vše potřebné mám.a když bych si ho ted vyrobil,tak nezapočítá se mi to do toho ukolu,že jsem si houž vyrobil a já tak příjdu o stavební plán na dalšího prometea?
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ten stavební recept máš už natrvalo, o nic nepřijdeš. a ano, započítá se ti to do úkolu. Stejně ho musíš vyrobit, jinak se s úkolem nepohneš dál.;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.