Prosba o povolení většího podpisu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, prosím, prosím pěkně koukám - mohli by jste být tak hodní a dovolili mi o kousek větší podpis? Oproti povolenému je na výšku větší o 40px (za to ale užší o slušných 68.. :D) a velikostí v kb taky o něco přesahuje limit.. Ale makal jsem na něm dobrý 2 hodinky a mrzelo by mne kdyby zůstal ležet jen tak ladem ve složce :)
    Děkuji byť jenom za zvážení mojí žádosti a tady je ten můj 'výtvor':

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/5/14
    Deborka[TVL] tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja osobne nemam nic proti tomu,kedze si na fore aktivny,pomahas spoluhracom a nemas ziadne varovne body,ale musis pockat na vyjadrenie nasho admina ;)
     
  3. Beru to od tebe jako pochvalu, děkuji :) Samozřejmě počkám, však to nespěchá..
     
  4. Korben

    Korben User

    ❦Čοlεκ❧ Kľudne si ho nechaj, nieje to plagát a ako spomenul kolega , tak si ho zaslúžiš.;)
     
  5. Ještě jednou děkuji za povolení a chválu, ale pomáhat si navzájem a být slušný by měla být povinnost každého. .:)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ - ano malo by to tak byt,ale nie kazdy sa tym riadi zial :/
    Neni zac. ;)
    Povazujem za zodpovedane teda.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.