Prosba o zjištění ID

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «MØИSTΣЯ†•ΣИΣЯGY™», 14/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Po delší době jsem se chtěl přihlásit na svůj účet ♥*Nightmare*♥ ale vypadá to,že má permici.Jde o server CZ3.Vím že byl zablokován na 24 hod. ale o permici nevím.Psal jsem již na fórum,ale potřebuju ID.Píšu s bráchova účtu kdyby něco :) viděl jsem,že jste již pomohli jinému hráči a tak vás o to prosím i já.
    Děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Já ho s nimi řeším,ale oni potřebují buď BIG nebo ID a to já bohužel nevím :/
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    My nemame odkial vediet ID tvojho uctu.To si kazdy hrac musi zapisat niekde,pripadne ak si uz kominukoval s podporou hry alebo si niekde na forum uvadzal svoje ID,tak ho mozes pohladat.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Zkus se na dany ucet prihlasit.
     
  6. děkuju moc,již to jde :) jinak můžu se zeptat kde byl problém? :D
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Problem byl ten ze jsi se prihlasil na ten ucet,kde je ban a to pak nejde prepnout na jiny server.
     
  8. Děkuji mnohokrát,pěkný zbytek dne :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.