prosim o radu admina

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SvetovaInvaze, 17/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. predem omluva ze pisi sem,ale nevim kam

    AVG me hlasi jen na strankach DO tohle

    This website might be vulnerable to the CCS injection security bug.

    a zkousel jsem cistit pc vsim moznym a nic porad to me vyskakuje tak bych prosil pokud muzu o radu co s tim jestli nevite
     
  2. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Sice nejsem admin (bohuzel), ale to je upozorneni, a ne chybova zprava, takze bych nekde zasrtnul neco jako "Příště nezobrazovat" a nechal to plavat.
     
  3. Korben

    Korben User

    SvetovaInvaze Nikto z nás nieje správcom AVG a ani nevieme čo tam máš nastavené. Ja mám tiež AVG a nič podobné mi to ešte nenapísalo.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    S tímto jsem měl problém též,vyřešit to u mne šlo pouze odinstalací antiviru a nainstalování konkurence..dělalo to pravděpodobně to že jsem něco jako demo verzi či neplacenou verzi,aspoň tak to mám od prodejce pc techniky.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ja este podotknem, ze zvykne vypisovať tieto veci aj pri vypnutom antivire a však, iba vtedy, ak nemáš nastavený dátum na PC
     
  7. Korben

    Korben User

    Autor sa tu viac neukázal.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.