Prosim pomozte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~M[o]tyl^, 23/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Ahoj prepáčte že to píšem tu ale neviem sa tu ešte moc vyznať tak sa vopred ospravedlňujem. Mám taký problém včera som si zmenil na účte emailovú adresu vśetko mi prišlo a potrvdil som to. Následne som si zmenil aj heslo aj to mi prišlo na email. Ale potom ma začalo s účtu logovať a heslo už nešlo. Žiadal som o nové heslo ale ani to mi nchce príjšt na emailovú adresu. Meno účtu: -Levon-CZ- prosím ak by sa dalo nejako vyriešit tak by som bol rád
     
  2. Korben

    Korben User

    ~M[o]tyl^ Heslo si potvrdil už v novej emailovej schránke ? Dostaneš sa na ten účet ? Vieš ID účtu ?
     
  3. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Áno heslo som potvrdil už na novej emailovej adrese. Na účet sa nedostanem neviem prečo nejde mi to heslo čo som dal išlo ale už nejde a ID bohužial neviem :( Asi sa to nebude dať spraviť čo?
     
  4. Korben

    Korben User

    Skúsil si si poslať zabudnuté heslo ? Skús to , prípadne skús znova potvrdiť link na zmenu emailu na starom emaily.
     
  5. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    poslať heslo zabudnuté heslo som už skúšal aj to potvrdenie na starej emailovej adrese ale neprichádza mi to zabudnuté heslo neviem prečo
    ------------------------------------------------
    Dalo by sa to este nejako spravit? Ci mam este nadej alebo nie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ~M[o]tyl^ nepis posty pod seba,ale pouzivaj funkciu upravit.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
    Komunikoval si niekedy s podporou hry?Ak ano,tak si tam urcite uvadzal svoje ID a tak by si si to mohol v emailoch vyhladat a poskytnut nam ho,pripadne nerobil si nikdy screen svojho uctu,zeby si mal medzi obrazkami aj screen so svojim ID?Alebo na starom fore si neriesil nikdy nieco,kde by od teba vyzadovali svoje ID v prispevkoch,pripadne si ho nemal v podpise?
     
  7. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Nie svoje ID som nikde nemal napisane a bohuzial ani screeny uz nemam vsetky som vymazal
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ~M[o]tyl^ - pripadne si neposielal nejakemu spoluhracovi screen,kde by bolo vidiet tvoje ID? mozno by ten obrazok mohol este mat.Prave kvoli takymto veciam sa odporuca mat napisane svoje ID v podpise,lebo sa moze stat hocico a ak ho hrac nikde nema napisane alebo nevie vyhladat,tak je problem :/
     
  9. no co na to ríct možna si spletl email a někdo jiny toho využil
     
  10. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Prave tohto som sa obaval ze sa to stane a ja nebudem mat ID bohuzial neposielal som screeny nikomu :( pokusim sa ho este dajak ziskat a pokial by ste mali to ID tak by sa to dalo spravit? A ked by nebolo ro ID tak sa to uz asi neda vsak?
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    S týmto my nemôžeme robiť nič, zodpovednosť za účet nesieš ty, t.j. musíš si pri prehadzovaní mailu či hesla dávať pozor.

    Mne len príde divné, prečo po zmene mail bol zrazu problém. Poznal niekto ten mail? Používal si ho niekedy na účet u BP? Je veľmi, ale veľmi malá šanca, že ak by si sa sekol napr. v písmenku a poslal to na iný mail, žeby práve ten niekto vedel čo je DO a ukradol ti účet.

    Mne to skôr smrdí výmenou účtu, kde jedna strana nedodržala čo slubovala, ale možno sa mýlim.
     
  12. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Ja keď som si prehadzoval učet na ten email tak mne to potvrdenie prišlo všetko som potvrdil potom som si zmenil heslo a aj to mi prišlo a potom ma začalo s účtu logovať a zrazu údaje nešli
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Počkať, takže sa ti niekto dostal na nový mail, to je ten problém?
     
  14. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Nie na nový mail sa mi nikto nedostal pretože keby mi niekto aj ten uct ukradol tak by som mal v doporučenej pošte zmenu emailu na iný ale není to tam
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ja potom nechápem v čom je problém. Odpovedaj prosím ťa na tieto otázky áno/nie.

    1. potvrdil si zmenu mailu aj na novom emaile, t.j. zmena kompletná
    2. niekto ti zmenil heslo, pritom na novom maili nemáš záznam o zmene
    3. na nový (zmenený mail) ti ak si dáš poslať zabudnuté heslo, nič nepríde

    Ešte mi prosím povedz server, kde máš mail (napr. gmail, zoznam ...) a či pozeráš všetky zložky doručenej pošty v danej schránke.

    Btw. keď to heslo šlo a už nejde, nenapísal si ho náhodou zle? Caps lock a pod. ?
     
  16. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    1.áno
    2.áno
    3.áno
    email mám na azete a áno pozerám všetky zložky doručenej pošty a heslo som určite nenapísal zle skúšal som to viackrát aj s Caps ale aj bez
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Tak azet je problém sám o sebe, tam mi osobne nechodila pošta, napísal som prevázkovateľovi a z neho po dlhej dobe vypadlo, že tam mali problém a prišlo mi potom naraz 40 mailov :) takže odvtedy nie, ďakujem, nie je to vhodný poskytovateľ emailovej služby.

    Odber newsletteru máš na účte nastavený? aktualizuj prosím jeho aktiváciu a následne si skús znovu zmeniť email, doporučujem na niečo schopné, t.j. gmail.

    Inak na ten pokecovský účet sa v pohode dostaneš, hej.
     
  18. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Prepáč ale nechápem aký odber či mám nastavený ako na účte v hre alebo na účte na forum a poprípade kde by som ho mohol aktivovať?
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

  20. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    No prečítal som si to a to zabezpečenie by tam malo byť ale neviem ako ho mám obnoviť kedže sa neviem dostať na ten účet a prepáč pýtal si sa ma či sa dostanem v pohode na email áno dostanem sa tam v pohode neviem ako sa to mohlo stať s tím účtom
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.