Prosim pomozte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~M[o]tyl^, 23/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SASFIRE

    SASFIRE User

    Jméno sis nezměnil já si v profilu změnil jméno pak sem sem chtěl přihlásit a furt sem psal to ve hře jméno v profilu :D až pak sem napsal to na učet sem si to uvědomil že sem psal jen jméno ve hře
     
  2. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Meno tam píšem to ktoré mám na učte nie v hre ale asi to už nemá zmysel vyriešiť sa to už asi nedá
     
  3. SASFIRE

    SASFIRE User

    Něco v tom musí byt já si nemyslím že by ti jen tak z ničeho přestalo fungovat heslo a do toho sis změnil ještě email
     
  4. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Tak čo admini má to ešte zmysel či nie ak nie tak to tu asi locknite
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
  5. ERIK518_

    ERIK518_ User

    M[o]tyl, a neposlal si náhodou fotku niekomu svojeho e-mailu ? skús pozrieť túto tému:
    //
    http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/kradez-uctov.19825/
    //
    Osobne som to skúšal čo tam písal ten použivateľ a môžem potvrdiť na 99% funkčnosť.Pravdaže funguje to iba keď je prihlásený použivateľ na azete.Ako náhle sa relogne už ten link je nepoužiteľný.

    // ešte som zabudol dodať že pokiaľ si mu poslal hoci aký e-mail ( kde videl url ) tak on sa ti môže v poriadku prehrabávať v celom e-mail-y.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.