Prosim Unban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ΛИØИ¥M²¹, 26/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry chcem sa spytat dostal som pred 1.5 mesiacom ban na ucet ale nemm id ani big nemozem to nikde naist ani na meili ani v mobile a ani na fotkach mi ho nevidno :/ :/ :/ mam len meno a heslo a hore mi ukaze coul eror acout ci tak nejak viete stim nieco spravit ked vam dam prihlasovacie meno a heslo lebo dost mi natom ucte zalezi a avela penazi ma visiel a podla mena by ste mali zistit zaco ban a do kedy Dakujem
    ------
    Mohli by ste mi to nejako pozret prosim vas mate tu nato stroje aj admini vsetko sak bigpoint hru vtvoril mal by vediet aj podla mena :/ skus te mi to pozret prosim vas zalezi mi natom ucte a nemam nacom hrat :( a dal som donho vela penazi :/ toto mi pise : http://int11.darkorbit.bigpoint.com/index.es?action=externalHome&loginError=99
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/3/15
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problemy s uctem resi pouze podpora hry, ale bohuzel bez ID nebo BIG se neda nic resit. A na foru ti tyto udaje nikdo nesdeli.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.