Proskočení portálem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Timanris, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Timanris

    Timanris User

    Zdravim,
    chci se zeptat čím je způsobeno, že při proskoku portem se neoběvím na druhé straně na portu, ale kdesi uprostřed mapy, i když zobrazení na portu je :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na akom servery sa to deje?Z akej mapy na aku? Neni to len vizualne,ze sa tam vidis,ale v skutocnosti si na spravnom mieste?Ak mas PET,tak ho po preportovani zapni,ze kde sa na minimape nachadza.
     
  3. Timanris

    Timanris User

    tak kde hraji mám v popisu (CZ1)
    no na mapě nezáleží stává se to kdekoliv :D
    nn právě se vidim že sem na portě a nejsem což poznám podle toho že do mě začne střílet NPC nedej bože protivník :D
    a i na minimapě vidím jakože červené tečky - pozice kde sem ale sama sebe vidim na portě..
    neděje se to moc často, jen se ptám jestli to způsobuje třeba pomalá odezva nebo to je chyba a měla bych to sledovat případně pak nahlásit?
     
  4. mne sa to tiez deje ...
     
  5. Korben

    Korben User

  6. Timanris

    Timanris User

    Verze:22.0.1471.50 - Opera je aktuální
    Aktualizační kanál:Stable
    Systém:Windows 7 32-bit
    java - Version 7 update 60
    FP - 13,0,0,214 installed (což přiznávám neni nejaktuálnější, ale jeho instalace mi selhává)
    EDIT: no tak najednou to de už ho mám aktuální (14,0,0,125)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Problém v hre stále pretrváva?
     
  8. Timanris

    Timanris User

    Teď sem neměla možnost to nějakou dobu hrát, takže nevím :)
     
  9. SauronL

    SauronL User

    Stejný problém , obvykle se to stává když se portneš tam a zpět (velmi rychle)
    Jakmile se tohle stane tak nejsi ani na jedné , ani na druhé straně a jak jste od autora slyšeli , port jde stále vidět.
    No než jsem se relognul , tak číhající nepřítel byl pryč a zachránilo mi to i kolikrát život.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    OT pomazané, treba písať na fórum svojej krajiny.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.