Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja tu byt furt nemusim ;) Komentare ti odstrani kazdy, kto vidi vulgaritu alebo spamovanie. Skor si poloz otazku, ci ten tvoj cas, ktory obetujes na nezmysly nevies vyuzit lepsie a najst si namiesto toho brigadu? Lebo mat taky zmysel zivota, ze budes spamovat forum, to mi nepride moc uvedomele, ale ty vies.
     
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    ¿Punishere,
    kde mám hledat názvy vláken? Vím jak se vlákno jmenuje, ale nevím kde to mám hledat.?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - hore v pravo mas funkciu hladat. Kliknes do okienka a zobrazi sa ti tabulka. Kliknes na Vice. A tam mas viac moznosti, mozes hladat napriklad len nazov temy, ked to policko zaskrtnes.

    upload_2020-11-13_16-45-43.png
     
  4. zdarec1234

    zdarec1234 User

  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím. jen se chci zeptat, jak je možné, že uživatel -baghira2- i když má ban na forum, tak obchází systém a navštěvuje forum ze svých multiúčtů a porušuje pravidla tím, že v tomto vláknu hlasuje v anketě vícekrát a dopouští se tím podvodu a ovlivňuje podvodně nekalým způsobem celou anketu?
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/captcha.114297/#post-974999
    https://ctrlv.cz/ygep
    Jsou to účty bhagira22 a bhagira2222.
    V minulosti byl permanentně zablokován neoprávněně účet, ke kterému nemám přístup a moje dcera díky tomu, že má stejnou IP nemá přístup na forum, protože si někdo myslel a nějak to nedomyslel?
    Děkuji za prověření a potrestání pro výstrahu všem ostatním, co chtějí podvádět v anketách.:)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - je zakazane prispievat z multiuctov na forum. A porusil toto pravidlo niekde?
    Ankety su len orientacne, berie sa do uvahy, ze niektori hraci mozu mat viac uctov a mozu tak zahlasovat viac krat v navrhoch.
     
  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Zjistil jsem, že to co jsem hledal už tam není.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - mohlo to byt presunute do oblasti, kam nemas pristup, ale ja ano. Stava sa to v pripadoch, ked sa renovuje dana vec alebo uz nie je platna a nema zmysel ju mat pristupnu pre hracov.
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ahoj punishere, asi před 2 měsícema mně zničil punisher. Nebyl jsi to ty?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ahoj.
    Mohl bych prosím dostat odpověď na otázku zde : #268
    Děkuji.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál.
    Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých.
    Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

    stromcek.gif
     
  17. zdarec1234

    zdarec1234 User

  18. Mariko, jsem opravdu hodně rád, že jsi použila moje rady i mnoha dalších. Začala jsi se léčit, což je dobrý začátek. Nechci a nebudu ti připomínat minulost, ovšem bylo toho dost a chápu tvůj IP ban na fórum. Ten ban znamená, že tvoje příspěvky budou mazány i po tvém vyléčení. Bylo tu moc zla v té době. Některé činy jsou konečné, a proto si budeš muset najít jiné fórum, kde se budeš snažit komunikovat, tohle fórum je je již pro tebe uzavřené. Je to smutné, ale snaž se to pochopit. Možná je domluva v sekci chat, ovšem nejsem člen týmu, takže to je na jejich rozhodnutí. Můj názor je, že nikdo nemůže být potrestán do smrti, vyjma popravy.
     
  19. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Punishere? Můžeš mi prosím vysvětlit proč byl smazán můj příspěvek v tomto vlákně:
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    děkuji
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Protože nesplňoval Pravidla které jsou rozepsané v postu #1
    To je opravdu těžké nedodržet 6 jednoduchých pravidel? o_O

    Také tam nesmí chybět:
    Vaše ID a server, Popis chyby/bugu a Kroky k vyvolaniu