Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ale darkorbit¤maniak může sdělit oprávněnou věc, přece tu má každý stejná práva, pokud dodržuje pravidla.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - kazdopadne su uz archivovane, nebudem teraz cely archiv kontrolovat, kde sa co nachadza zpred xy mesiacov, ci rokov. V tej teme, ktoru spomenul Zohan bolo kvantum toho, co na forum nepatri a ja som od zaciatku bol proti, ale byvale TL vam to dovolilo, lebo verilo, ze sa tam bude viest debata v ramci pravidiel. Zial dopadlo to tak ako sa dalo cakat uz od zaciatku, ze to bude plne hadok a obvineni. Preto som sa rozhodol to cele zmazat.

    darkorbit¤maniak - ide o to, ze predomnou tam bol iny prispevok, ale autor prispevku sa ho rozhodol zmazat a preto sa moj prispevok posunul o jedno miesto.

    -Diego- - ano tu citaciu si tam mal v poriadku, museli mi uniknut prispevky medzi tym. Ziadny ban ani nic si za to neobdrzal ale.
     
  3. -Diego-

    -Diego- User

  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. ok, ale v tom případě se toto musí pokaždé uvažovat, aby nedošlo k omylům, nebo u moderátorů jdou vidět smazané příspěvky?
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ano, moderátori smazané příspěvky vidí. Jsou lidé tak jako my.
    Každý z nás, se někdy dopustí omylu. Důležité je, přiznat si to.
     
  7. Rodrigéz

    Rodrigéz User

    AhojPunishere,
    jsem moc rád, že board admin jsi zrovna ty a doufám, že mezi námi co nejdéle vydržíš a i nadále ti přeji pevnou ruku, která dá co nejrichlej ban všem nezbedům a silné nervy.
     
    -Diego- tohle ocenil(a).
  8. Také Ti přeji hodně zdraví, lásky a dobré vztahy v životě. Věřím, že tu vydržíš co nejdéle a kéž se Ti tu daří!
     
  9. Rodrigéz

    Rodrigéz User

    Jak se říká: Ti nejlepší odcházejí první. Doufám Punishere, že to nebude platit ve tvém případě. :)
     
    -Diego- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ten deň ak príde, bude tým najsmutnejším dňom môjho života.
    Len málokoho tu na fóre, som si až tak, veľmi pripustil ku srdcu.
    Pre mňa si legendárnym BA a veľkým srdcom súčasného týmu.

    Ak raz odídeš, zarmúti ma to. Tvoja neskonalá veľkodušnosť,
    tolerancia a ľudský prístup, bude rozhodne tu na fóre chýbať.

    Dúfam, že ten deň tak skoro nepríde a vydržíš ešte v nejeden piatok.
    Aby sme sa z Tvojej prítomnosti, mohli naďalej tešiť, ešte veľmi dlho.
     
  12. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Když jsem četl pravidla, tak jsem zjistil, že Punisher je opravdu tolerantní, tak snad tu vydrží dlouho. Držím palce!
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Moderátor sám vyhodnotí, ktorý príspevok je vhodný a ktorý nie.
    Pravidlá fóra a herného chatu, máme jasne stanovené.
    Vyhodnocovanie priestupkov je na pleciach moderátorov.


    Prepáčte, že som si to neuvedomil omnoho skôr. Ospravedlňujem sa.
    Veď polovičnú vinu, na tom nesiem, zhruba tak rovnako. Priznávam..

    Zmazane
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/4/21
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - ak mas s nejakym prispevkom problem a myslis si, ze porusuje pravidla fora, tak ho nahlas. Nebudeme prispevky prejednavat na fore, koniec koncov ako si sam napisal, moderator vyhodnoti ktory prispevok je vhodny a ktory nie.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher je to veľmi citlivá téma. Práve som o tom dopísal, do sekcie chat.
    Ak mi dovoľuješ ten príspevok nahlásiť, tak dobre. Viac to tu nerozoberám.

    Ďakujem za umožnenie. :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- Pavlinka1 ak sa chcete hadat, tak si posluzte, ale mimo forum. Prispevky som vam zmazal, dalsie nezmyselne hadky na fore uz budu za body.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher Súhlasím.
    Váhu má príspevok ktorý napomáha hráčom, ktorí potrebujú radu. :)
    "hádky nikomu nepomôžu" Snáď to rovnako platí aj pre druhú stranu.
     
  18. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Punisher Súhlasím.
    Váhu má príspevok ktorý napomáha hráčom, ktorí potrebujú radu. :)
    "hádky nikomu nepomôžu" Snáď to rovnako platí aj pre druhú stranu.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,?? Vaše činnost zde je založena na existenci fora. Vytvořím příspěvek v diskusi, hodím tam informace pro hráče, které bohužel na jednom místě na foru dle bible nejsou a výsledek je opět smazání příspěvku bez vysvětlení, ale příspěvky, které reagují na tento příspěvek se tam nelogicky nechají a další příspěvek pod tím je s citací dalšího smazaného příspěvku?
    Opravdu je nutná taková nepochopitelná cenzura? Co ten můj příspěvek vlastně opětovně porušil?
    P.S.Proč v upravované bibli není uveden jediný design na orcuse?
    Děkuji za vysvětlení.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - Kedze prispevok nad tebou som zmazal a tak boli dva tvoje prispevky pod sebou, tak som ich chcel zlucit, avsak obcas si forum spravi veci po svojom a namiesto zlucenia prispevku dany prispevok zmaze. Aj tu sa vyskytne anomalia. Uz by to malo byt v poriadku.
    Preco nie su v biblii vsetky designy? Pretoze ja mam na fore vsetko na starosti a som rad, ze hraci maju podstatne informacie. Ak na forko budeme viaceri, tak urcite pribudnu aj vsetky designy, ktore su len pre kozmeticke ucely v hre ;)