Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. ZOHAN

  ZOHAN User

  A čím ten nick porušoval pravidla? Třeba to není ani česky a je to anglicky?
   
 2. -baghira2-

  -baghira2- User

  Naposledy upraveno: 8/12/19
 3. ZOHAN

  ZOHAN User

  A ty se ptáš Punishera na co tady, nebo si zde hraješ na admina, tudíž jen spamuješ?
  P.S. Jak já se už těším na 29.12.
  A pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Už to pochop.;)
   
 4. -baghira2-

  -baghira2- User

  Týmhle se přímo přiznáváš, že je zde na fóru a opět porušuješ.
   
  Naposledy upraveno: 8/12/19
 5. ZOHAN

  ZOHAN User

  Já se přiznávám? K čemu? Já si myslím, že jsem pravidla nikdy neporušil, bohužel si to ale admini nemyslí a asi s tím nic neudělám.
  P.S. Tvoje signatura ještě stále porušuje pravidla, tak si tu nehraj na svatého.
   
 6. -baghira2-

  -baghira2- User

  K porušování pravidel.

  A tohle má být jakože co? Screen: https://gyazo.com/bb871ef1c86fd92b544d1b625e18e037 post: #19

  V čem? Na tom nic provokativního není. Jenom Tvé dnešní doznání. Iba Punisher mě může přinutit k zmazání..

  P. S.: Tolik porušení pravidel fóra a zde na fórum. Asi si toto všechno, fakt nechám do své sbírky. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_Oo_O
  Ty radši tady a už vůbec nic nepíš, jenom děláš sám a sobě ostudu. Už mě to vůbec nebaví, s Tebou nadále psát.
   
  Naposledy upraveno: 8/12/19
 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  Punishere? Ještě jeden poslední spam. Můžeš prosím upravit signaturu tohoto uživatele (-baghira2-,), aby neporušovala pravidla na kterých si on tak zakládá a nikdy je neporušil? Přece není možné, aby to nepochopil.
  28. Signatura

  Svou signaturou můžete svým příspěvkům dodat individuální profil. Aby se neztratila přehlednost, měli byste ale dodržovat několik pravidel: V signatuře je povolen max. 1 banner. Max. velikost je 468 x 60 pixelů; tuto velikost stanovil VDZ (Svaz německých vydavatelů časopisů) jako standardní velikost reklamních bannerů. Pokud zvládnou inzerenti vměstnat svá poselství do této velikosti, neměl by to být problém ani pro Vás. Pokud budete mít problém s místem, vynechte jednoduše některé grafiky. K obrázku jsou povoleny navíc 4 řádky textu a 2 prázdné řádky. Upozornění: Velké písmo snižuje počet povolených řádků!
  Aha a vidím, že si nevzal poučení k srdci a zase si můj nick tahá nepovolaně do signatury. Toto je do nebe volající a opakované porušení pravidel i provokace. Nerespektování nařízení admina? Hm.
  Zde je důkaz, kdyby jsi to zase upravil rychlostí blesku.
  https://ctrlv.cz/vcY0
   
 8. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Aky nick?

  -baghira2- - uprav si ten podpis. Pokial si myslis, ze sa hrac k niecomu priznava, nahlas to na podpore hry a nie do svojho podpisu.
   
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  ten nick byl nějak takhle : blazenMarYka
  Nevidím v tom žádnou urážku a nechápu konkrétně kterého uživatele tím uráží?
  A jenom mě udivuje, jak baghira přišel na to, o jaký asi nick se jedná, když tam pomocí jeho bravurní GOOGLE angličtiny dokazuje svým nesmyslným překladem Vaši pravdu? Asi dalšé zázrak na foru?

  Ještě by mě zajímalo, jak si běžný uživatel fora zjistí, jestli je nějaký nevhodný nick zabanován, či nikoliv, protože jedna nejmenovaná osoba už to trochu dost přehnala a je třeba tomu udělat přítrž konečně.
   
 10. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ZOHAN - priebezne sledujeme nove nicky a ked vidime, ze nejaky porusuje pravidla alebo je zalozeny za ucelom spamu, tak sa o to postarame. Spominany nick urazal ineho uzivatela fora.
   
 11. -baghira2-

  -baghira2- User

  Punisher presne tak. Spravodlivosť na fóre, by mala existovať.
  Myslím si, že práve od toho moderátori, na fóre predsa len sú.
   
 12. ZOHAN

  ZOHAN User

  Pokud chceš něco právně správně napsat, tak piš buď česky nebo slovensky, jinak tvůj příspěvek vypadá jako napsaný od nevěryhodného a zmateného uživatele. Pokud jsi cizinec, nebo google translator uživatel, tak se omlouvám.:)

  To Punisher? A kterého ''konkrétního'' uživatele fora ten nick uráží?
   
 13. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 14. ZOHAN

  ZOHAN User

  Nechápu, co je na anglickém slově ''blazen'' urážlivého nebo vadí zbytek nicku MarYka? Opravdu můj známý nezná takového uživatele fora?
  Nevšimnul jsem si dosud, že by tady spamoval nějaký uživatel MarYka, nebo že by si na něco stěžoval? Všechno jsou to prý kopírky a zbytek jsou prý hekři. Tak nevím no.:)
   
 15. Drift1

  Drift1 User

  Naposledy upraveno: 14/12/19
 16. ZOHAN

  ZOHAN User

  Některé nicky jsi opravdu nepodloženě obvinil z něčeho, co nedělají, neboť mají nula příspěvků na foru a tudíž logicky nemůžou přispívat sem a být mimo hru?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  A zcela určitě se nejedná o nicky pouze jediné osoby.
  Víš kolik takových lidí se může nacházet v internetové kavárně a podlehnout davové psychóze ze stejné IP adresy?
   
 17. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ZOHAN - Blazen nie je anglicke slovo. Aspon som ziadne slovo v anglickej terminologii pomenovania predmetu ani nicoho ineho nenasiel. Je to ceske slovo a v suvislosti s nickom ide o urazku daneho nicku. Preto bol takyto nick eliminovany na fore.
   
 18. RavenDugga

  RavenDugga Guest

  Ahoj já se přiznávám k některým urážkám ale bylo to v obraně a pudu sebezáchovy všechno není moje vina více lidí uráželo a jako první.
  +

  Taky se přiznávám k podvodu dostání se do významných uživatelů fóra ale asi 4 měsíce jsem na to upozorňovala že to tu je a nikdo to nechtěl moc rozebírat ani Arya
  Tak mám některé ocenění ze stejné IP adresy ale ty účty nepatří mě a ani nemají ani jeden jediný komentář většinou takže je to v rámci pravidel nebo jsem porušila pravidla : ) ?

  https://board-cs.darkorbit.com/members/?type=likes


  A tady v tomhle odkazu můžeme korbena podpořit ať získá první Rang ? : )

  https://board-cs.darkorbit.com/members/?type=points


  Můžu se zeptat co to je za lidi tam v tom odkazu ?

  Ty admini Малюськаa MOD_Drizzt Nefes M-Colorado to byly moderátoři tady na fórum ? Adminové nebo to je nějaká jiná země ?
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/19
 19. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  RavenDugga - tak netreba urazat, ale hrat hru. To je uz jedno kto zacne, netreba sa nechat vyprovokovat, ale ponechat, aby riesili situaciu kompetentni, pripadne na to upozornit, ale vhodnym sposobom, nie spamovanim.
   
 20. RavenDugga

  RavenDugga Guest

  Aha tak dobře jestli teda ty ocenění vadí tak mi odstraňte ty vlákna kde je třeba 100 ocenění parazitovy jste taky odstranily vlákna kde psal na fórum ze dvou účtu urážel Arya a hned druhym účtem psal že to jsem já tak kdoví kdo co zase udělal a svedl to na mě : )

  To vlákno které myslím je uložené tady korben ho zamečel a bylo zamklé několik měsíců a pak ho někdo odstranil vy se přeci můžete kouknout i na odstraněné vlákna : )

  https://board-cs.farmerama.com/threads/raziel-international-community-manager.14217/
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/19