"Pushing"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Plaptík, 25/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plaptík

    Plaptík User

    Dobrý deň, rád by som sa spýtal, keďže som v poslednej dobe už podruhé stretol nejakého toho hráča, ktorý... no nie je úplne čistý a keď ho zostrelím, tak sa vždy opraví a ide znovu bez sebaobrany, je toto považované za pushing?
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Je lepsie strielat roznych hracov,ako toho isteho dookola,aj ked z jeho spravania moze byt jasne,ze je to autopilot.Mozes aj takych strielat,ale necakaj kym sa opravi a nesundavaj ho par desiatok krat,lebo to system moze vyhodnotit ako pushing.Lov,co pride pod ruku a aj keby si ho mal 10 krat v dennicku,ked mas popritom aj inych hracov,tak pohoda ;) Tiez som tak lovil,vedel som,ze sa opravia a dojdu,ale necakal som na nich a lovil popritom aj inych hracov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Plaptík

    Plaptík User

    ale tak vieš, bola to spearhead bez ničoho a len vyšiel z portu a pukli ho npc, lebo nemal ani robota, tak prečo nevyužiť šancu si trochu prilepšiť v úlohe? :p
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Teoretický by ťa nemal tak vyhodnotiť ale ja keď už za toho nedostávam odmenu tak to proste tak nechám a idem preč, nestrávim predsa celý deň mrhaním munície do niečoho z čoho už nemám odmenu.

    Jednoducho povedal by som, že netreba preháňať, systém zisťuje pushing nie ľudia, a každý systém má svoje chyby. :)
     
    -baghira2- a bohemia tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Plaptík, Netreba to preháňať, lebo neustále a opakované zostrelovanie účtu môže byť vyhodnotené ako pushing. Síce si urobíš úlohu, ale na druhú stranu môžeš doplatiť stratou BZ a cti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Plaptík

    Plaptík User

    To by ma veľmi mrzelo, ale tak dôfam, že systém vidí, že jeho pukajú aj npc stále, aj keď tam nie som, čiže on so mnou spoločné nič nemá
    EDIT: Tak ja dúfam, že sa nič nedeje a ďakujem za rady. :)
     
    Naposledy upraveno: 26/4/16
  7. bohemia

    bohemia User

    Zdravím,je nějaké odvolání proti systému když se splete?
     
  8. Korben

    Korben User

    Pochybujem, nateraz sú kontroly robené tak, aby neprišlo k chybe. Odvolať sa môžeš vždy, otázne je či ti to aj prejde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Plaptík - v takom pripade treba davat pozor, pretoze system nevie rozlisovat, ci ten hrac pouziva nejaky program a preto je to lahky odstrel alebo je tam nejaka dohoda a preto netreba riskovat trest za pushing. Par krat takeho hraca odstrel a najdi si dalsieho a tiez par krat odstrel a tak.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.