pushing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »°•‹ŜŬĞEẊ›•°«, 25/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, poprosím prešetriť hráča *†§K¥ŁŁΣT†* mal na 1-1 svoju vegu a na tartaruske si ju tam zabíjal, keď som mu v chate napísal že to je pushing, tak sa odportil preč. Ďakujem za prešetrenie.
     
  2. 123812

    123812 User

  3. Ahh pardon, Globálna Europa 2
     
  4. Korben

    Korben User

    Ono by to chcelo aj profil pilota.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. že si nedaj pokoj furt budou vymejslet neco nekde obejit atd:(
     
  6. Korben

    Korben User

    Vo väčšine prípadov sú to hráči, ktorý si potrebujú niečo dokazovať. Podvodníkov tu je viac ako dosť. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Asi by se možná slušelo napsat, že podvodníků je tu víc jako poctivých. Stačí se na GE1 podívat na X-4. Plno autíček.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. 1980milan

    1980milan User

    treba nabehnúť na takú mapu a pekne ich vystrieľať im narobíš škody a ty si spravíš úlohy :)
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    MuadDib85[CZ] To je bohužel smutná pravda. Já lítám na 2-4 a 2-3 pravidelně každý den a i přesto, že tam je dalších 15 lodí, tak jsem tam vlastně sama :eek: Nejlepší je pozorovat, když je někdo nastřelí, tak se proportnou, pak chvíli počkají na portu a pak hromadně např. 8 lodí letí od portu zase na mapu. Bohužel takových přibývá a u nás, tam se to hromadí až hrůza.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    A to ste ešte nevideli 1-3 mapu na GA2.
    Škoda slov, ešte som v masku a blížim sa, už utekajú na port.
    Ale akonáhle sa vzdialím, vyletia opäť zostreľovať slabé npc. Mordon, saimon, boss saimon, boss mordon.
    Deva, Boss Deva sa ani len nedotknú. Ale ak urobím krok smerom k ním, unisono už utekajú všetci koľkí sú
    na tej mape, na ten istý port. Ako keby sa dohodli.

    Mám tam vegu revenge rýchlosť 576; ako to, že jej tam utečie omnoho pomalší tuctový golík?
    To snáď tam, ani nie je normálne. No skúste loviť tam, až potom mudrujte. ;)
     
  11. Sentiero - máš pravdu, dají se tam plnit úkoly na hráče. Ale jsem tak hodinu a Pet nasbírá cca 1000 U. Kolik pak mají autíčkáři, co jsou tam celou noc? Za sestřel takového hráče bych dával speciální odměnu!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Karlosray

    Karlosray User

    nikdo stim nic nedela, hlavne že plati podvodníci, kdyby neposílaly prachy tak už neco snimi udelaji ale platicim hračum se nic nestane
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Karlos

    Karlos User

    Karlosray
    mám otázku,ty jsi zaměstnancem BP,že víš tak naprosto přesně,že s tím nikdo nic nedělá??? :confused: A jak jsi přišel na to , že podvodníci nejsou banováni protože platí??? :confused: To máš jako představu že si v obchodě vybere třeba premko vybere způsob platby a do speciálního okénka napíše :" jsem boter a kupuju si to jen abych nedostal ban na účet"???:confused:
    Tak jen pro tvé info nic z toho co jsi napsal není pravda jsou to jen výplody a lži.:mad:
    S podvodníky někdo něco dělá bohužel není to tak snadné jak si myslíš :( Ale na to bohužel nestačí že TY ukážeš prstem a řekneš "on botuje!" o_O , když už má někdo takové podezření měl by to nahlásit podle pravidel a také doložit,když už to hráč neudělá zbývají policejní loďky a systém.
    Za policejními loďkami jsou však také obyčejní lidé a nemůžou tu sedět 24 hodin denně dělají to ve svém volném čase a dobrovolně. :eek: A systém není 100%-tní protože podpůrné programy se vyvíjí a mění s každou změnou se musí zjistit v čem spočívá a upravit systém aby jej odhaloval a to je spousta práce a programování.o_O
    A asi budeš udiven :D ,ale jak nás tak BP nad tímto problémem nemávl rukou a není mu to fuk, víme že to kazí hru a odrazuje poctivé hráče, kteří jsou největším přínosem pro BP, protože podvodníci většinou neplatí za to co můžou získat podvodem :(,ale můžeš si být jistý že dříve či později na všechny nepoctivé dojde.:p:D
    Do té doby je asi nejlepší je asi postupovat jak psala Sentinero :rolleyes:, prostě je střílet a plnit si na nich úkoly a mít trošku trpělivosti.:)
    Už brzy přijdou velké změny, které budou mít neblahý dopad na ty co nehrají podle pravidel a VOP.;)
     
    MuadDib85[CZ] a -baghira2- tohle ocenili.
  14. 123812

    123812 User

    Spíš to myslel tak, že boteři si koupí dably na boxy, ať mají ještě víc za nicnedělání ;) Nebýt takových lidí, asi by měli v BP menší příjmy :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Zdelam nazor, ze by sa mali veci pohnut a botky stopnut. Mne to vyhnalo vsetkych spoluhracov z hry za poslednych 9 rokov co som tu.

    So spajanim serverov ma prist aj nova stopka pre ***-userov. No uvidime, detaily nevieme, je otazne ci dodrzia slovo a niekam sa to pohne. Policajne lodky su fajn, no bez podpory BP je to len mala pomoc(aj ta niekedy pomoze). Kazdopadne treba ist tvrdo a globalne.

    Sice sa zas odbocilo od povodnej temy, no celkovo su to alarmujuce problemy a pokial je slusna diskusia, nemam snahu ju uzatvarat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Jak napsal Karlos a já už jednou, vyvíjené programy jsou vždycky trošku napřed, reakce na stále nové je těžká. Ale proč je někdo dělá? No protože je stále dost lidí, co za ně platí. Nikdy tady nebude 100%- ní jistota odhalení, a toho tu využívají. Já jsem tuhle nabídku dostal mockrát, ale hra by potom ztratila smysl.
    Nemá cenu tu nikoho napadat, že nic nedělá. Ono bohužel boží mlýny melou, ale někdy strašně pomalu. A za těch 10 let, co hraju, se to opravdu začíná hýbat. Tak pevné nervy a doufejme v lepší zítřky.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tak pokud BP bude chtít zpátky peníze ze sloučení serverů, nového klienta..tak rozhodně podvodníky musí zastavit, pokud chtějí aby jim tu hru někdo ještě hrál a občas si něco i koupil :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Musim uznat, ze je narocnejsie strielat podvodnikov v dnesnej dobe, lebo ako sa k nim na urcitu vzdialenost priblizite, uz zacnu unikat na port a tym padom castokrat ujdu. Ich spravanie a slabiny sledujem uz dlhsiu dobu a rad by som sa o informacie podelil, aby hraci vedeli ako na nich a strielali ich, co najviac. Samozrejme pozor na pushing. Budem pisat o hornych mapach(x-7). Musite pockat hlavne, aby sa vzdialili co najdalej od portov. Najlepsie je kliknut toho hraca a sledovat minimapu. Potom musite k nemu vystartovat, co najrychlejsie a najlepsie na lodi Tartarus s formaciou bycikel, pretoze toho hraca musite dobehnut, kedze zacne unikat hned k portu. Avsak nie vzdy k najblizsiemu portu, lebo ten program na tolko inteligentny, ze radsej poleti ku vzdialenejsiemu portu, len aby sa vyhol nepriatelovi. Preto je dolezite sa dostat co najrychlejsie k tomu hracovi odstrelit ho za pouzitia spomalovaciek, mrznucich rakiet, mixovat x4 s RSB, proste burst, nech padne. Potom sa bude opravovat na x-8. Musite tam priletiet, oznacit si hraca a odletite zasa prec a pockate. Onedlho by mal vyletiet smerom k portu na mapu x-7, ale nemozete vystartovat hned po nom, pretoze sa vrati spat na zakladnu. Musite pockat az prekroci zhruba polovicu cesty a zasa co najrychlejsie sa k nemu dostat a potom full dmg, aby sa nestihol portnut. Kedze sa dokazu tie programy vyhybat spomalovacim minam, tak je dobre ich dat tesne pred nich a potom sami na to nabehnite a tym budu v radiusu miny aj oni a spomalite ich a mate viac casu ich sundat. Obcas sa moze stat, ze ako sa k nim priblizite, tak poletia na port na x-6, aby sa vam vyhli a preto musite dobre sledovat ich trajektoriu na minimape. Toto odstrelovanie robit len kym vam dava odmenu, potom uz nie. Najlepsia lod na ich lovenie je Tartarus na bycikli, kvoli najvyssej rychlosti na priblizenie sa a potom ked budete u nich si samozrejme prepnete formaciu na utocnu bud vrtacku alebo podla vlasntneho uvazenia. Celkom dobre sa na nich da robit uloha zostrel 10 000 hracov. Avsak pozor na pushing. Kym tyto hraci nedostanu trest, tak si zatial musime takto pomahat a verim, ze sa budu inspirovat poctivi hraci a pojdu na lov nepoctivch ;)
     
  19. -Birks-

    -Birks- User

    Punisher ,pěkný "návod". Já jsem si ještě všiml,že jeden typ hráčů (tipuju,že to budou hráči se stejným programem) tak neutíkají ,když jsi v masku.Že sbírají jako by jsi tam nebyl, tím pádem se dá pěkně počkat, uvidíš boxík,dát k němu hned zpomalovačku a ten *** tam půjde,a pak ho jen doklepat,popřípadě zmrazit raketkou,ale žere to maskování no.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.