Rada s hrou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ölümek, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ölümek

    Ölümek User

    Přeji příjemný večer, dnes jsem již řešil na herním chatu s Moderátorem Khonosi[CM], že se mi hra abnormálně seká. Normálně hraji na 10 FPS a to vážně nezvládám. Proto bych chtěl poradit co s tím, krom toho abych vyhodil ten počítač z okna :D mám tento počítač a v něm mám přidané pouze své RAMky. Proto uvítám každou radu, jak zlepšiot můj herní stav alespoň na 25 FPS. Děkuji :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Niekedy sme tu mali niečo ako vzorový príklad nahlásenia technického problému. Osobne som ho zrušil pre neochotu hráčov, spolupracovať, no ak máš nejaký záujem o radu, tak sem doplň viac informácii.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ölümek

    Ölümek User

    Toto je téma které mám již dávno pročtené :)
     
  4. Khonsi

    Khonsi Guest

    No ako pozeram,tak ten procesor bezi len 1,4 Ghz a to je na dnesnu dobu velmi malo a ma len 1Mb L2 cache,cize procesor mas slaby.Ramky na ktore si dal odkaz su 2x 4GB.Aky mas win v pc a aky mas net a pripojenie netu?Taktiez je tam slaba grafika.Procesor grafiky bezi len na 500Mhz a ma len 64bit-ovu zbernicu.
     
  5. Asi ten ten procesor jak psal Khonsi, grafika slabá neni na DO musí stačit já mam v NTB stařičkou Quadro fx 1600m(notebooks) a stačí. Mě napadá co teploty ? Nehučí větráčky nějak více? zkus jít hrát DO a jakmile se to začne sekat byl by dobrý screen z Hwmonitoru.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
  6. Ölümek

    Ölümek User

  7. nezměřilo ti to packety, něco máš v nepořádku
     
  8. Ölümek

    Ölümek User

    Věř mi že poslední dobou mi lehce blbne net, ale o připojení k internetu to není ;)
     
  9. Skusil bych si nainstalovat linux, třeba lubuntu, ale pozor! Jestli máš W-XP, to by ti smazalo OS! Výhoda je, že zatěžují HW počítače minimálně o 1/2 méně než W7. Takže linux můžeš přiinstalovat k současnému operačnímu systému (pokud nejde o W-XP) a můžeš je pak kdykoli odinstalovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Ölümek Keď to zhrniem, tak procesor nič moc, slabšia grafika, pravdepodobne nefunkčná java v prehliadači. Neznámy operačný systém, no ak to je XP, tak ten už stratil technickú podporu.
    Ďalej problémy môže spôsobovať spúšťanie procesov na pozadí PC , prípadne aj antivírusový program. Je to veľa čo môže spôsobiť problémy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ölümek

    Ölümek User

    Mám prívě že linux, Ubuntu 14:10 32-bitový. Prostě abych neztrácel nervy a užil si hru, musím mít nový pc, chápu správně ? :(
     
  12. Jestli ti to nejde v Ubuntu 14:10 a nevzalo ti to ani 64 bitový systém, určitě počítač nevyhazuj. Prodej ho do muzea :D. Podívej se na možnost, podle soketu, na kolik by tě přišel nový cpu a jestli tam máš slot na grafiku, pak by se ti to mohlo na čas zlepšit. Možná ale dojdeš k tomu, než dokupovat HW by byl nový PC s moderním rychlým CPU a rychlou grafikou levnější, RAM už můžeš dotlačit ze starého PC. Nebo počkej rok na W10, má to být hodně rychlé :D.

    Mimochodem, linux tak jednou za půl roku smažu a zas nahraji, zrychlí se mi to o dost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Taky je otázka jestli nemá pomalý disk a jestli to nemá zavirované, ale o virech pochybuju.
     
  14. Všeobecne k procesoru. chlape nemôžeš DO rozbehať na prc 1,4. a páni ktorý radia zistiť socket, čítajte a dozviete sa že procesor je integrovaný na základovke... ram si nechaj. zozen na bazoši dosku s procesorom, 2 jadro 2,6 niečo okolo 50€ grafiku- pri tvojej ramke aj slabšiu, potiahne si z ramky(cca 20€).

    moja zostava:
    Intel(R) Core(TM)2 CPU 6600 @ 2.40GHz LGA 775 socket
    Grafika: G-Force 7300 LE (ťahá giga ram z hernej DDR2 1333 MHz)
    NET: Priemerný
    OS: Win 7 PRO(32 Bit)
    Disk: starý ATA 133(nemá vplyv na výkon pri DO, flash využíva RAM)
    DO si zahrám na plných detailoch s FPS 30, bez pozadia a výbuchov FPS 50 (MEM: 320-650)

    btw: nakoľko si čech bude Ťa to stáť niečo okolo 2000Kč, večšina predajcov nemá problém s dobierkou.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Víry na Ubuntu? Tak to si robíš žart alebo píšeš sci-fi :eek: normálne si ma zaskočil, na tento OS sa nevytvárajú vírusy z dôvodu malej obľúbenosti používateľov PC zariadení :)

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* teoreticky môže, rozbehal som to na dlho aj hrával na 512 RAM a 2,06 Procesore. Prakticky je to však už hodne ťažko hrateľné z pohľadu plynulosti :)
     
    -FOXSAMURAI- tohle ocenil(a).
  16. však dick řikám že o tom pochybuju pokud má ubuntu.A navíc vir je i takovej Adware.Nevíme co vše tam instaloval.. vím že to není jak u win.. ale stejně.
     
  17. Kubino dovolím si oponovať nakoľko: predošlá zostava: 2,6 celeronD
    1,5 GB ram
    Grafika HDMI AGP 512MB presné označenie neviem je predaná ;-)
    OS Win XP pro SP 3
    FPS 2-7.
     
  18. *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tak že je procesor integrovaný, to jsem se nekoukal. Každopádně je pravda, že nějaká slušná deska, pokud ji nenajdeš u popelnic, může být v bazaru levná, ale pozor, jednou jsem desku 2x v bazaru měnil, byla načatá a projevilo se to až po zahřátí, takže vždycky doklad o zaplacení :D. Ale sehnat se dá i slušná...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Khonsi

    Khonsi Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* ty mas taktiez grafiku LE co tiez nieje bohvie co,ale procak a RAM-ky jej pomahaju.

    Ölümek dosky zo socketom 775 na nete kupis kedykolvek,len si pozri ci ta doska ma PCI-E slot na grafiku a ci podporuje dvoj jadra.Ja som kupil asus p5n e sli za 15€:D a je to celkom slusna doska na to aka je stara.
    Procesor by som si kupil s oznacenim E napriklad E4400 a vyssie a cim vyssia L2cache.
    Pri grafike sleduj nielen velkost pamäti ale kolko bit ma priepustnost.Grafiku s 1GB pamäte a 256 bit uz kupis za cca 25-30€.

    Ak si vyberies spravne komponety,tak mas za malo penazi celkom slusny pc;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.