Rady pre nováčika do Do-Reloaded

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheBlackfire62, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím prípadných návštevníkov tejto diskusie, ktorú som založil ako samostatné vlákno kde vás prosím o prípadné odpovede na moje otázky týkajúce sa taktiky, kupovania, atď v DO. Naposledy som takto aktívne hrával staré DO, kde neboli LF4 ani nové mapy, preto som v novej verzii trošku zmatený. Za prípadné odpovede ďakujem :) .


    Reakcia na príspevok od Kubina:

    Áno, s tým boxíkovaním si sa trafil :D, zbieram so Spearheadov na 4-2 (som EIC), len počas predošlej akcie som zbieral na 2-2 s Aegiskou (Nechodilo tam moc hráčov a odmena z boxov je rovnaká ako na iných mapách + úlohy akcie dávali bonusové tisíce urídia za ľahké úlohy na točenie, tak aby som nemusel prehadzovať, zbieral som s Aegou).

    Aký, že je ten efekt s tým raketovým výskumom? Prepáč, nejak som to nepochopil, ale môj cieľ v PP by bol asi hlavne ten vlečný paprsek II, keďže pri 5bodoch vraj pridáva veľký bonus aj k EE z boxov aj k U :), čo si o tom myslíš?

    S raketometom ti budem veriť, a brány robím, samozrejme, Zety a boxíky zbieram len cez Zeus akciu . :)

    A ešte sa chcem teda opýtať, oplatí sa mi zbierať aj keď zrovna nemám násobky? Môj doterajší plán je, týždeň zbieravať s násobkami každý deň, potom týžeň/viac pauza a len posielanie prípadne plnenie úloh, a znova.

    Neviem aké formácie sú dobré na boxíkovanie, NPC nezvyknem príliš točiť :) .

    Ďakujem za odpoveď aj radu, veľmi si to cením.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Bonus tam je okrem presnosti rakiet aj červená hlavička rakety už pri 1 SB. Čo sa týka PP na zber v tom ti neporadím, osobne nemám PP na zber ale obyčajne na boj. Zbierať zbieram ale bez PP, bonus mám len s PET-om vdaka protokolom. Ak ti to ale vynáša tak si tie body do vlečného paprsku daj. Ja som išiel iným smerom, t.j. spôsobiť čo najväčšie škody ako hráčom tak aj NPC aby som skrátil čas potrebný na zostrel a rýchlejšie zarábal.

    Osobne zbieram pri hre (točenie NPC), takže neviem ti povedať či sa oplatí len zbierať pri nepoužití dvojnásobku. Ak ale takto striedaš štýl hry, treba si dobre rozmyslieť, ako budeš upravovať ten PP. Alebo si sprav teda vlečný paprsok ale dokonči aspoň tú hustotu štítu na 5/5.

    Ak prevažne naozaj len boxíkuješ tak z formácii by som odporúčal Srdce (vyššie HP a štít) ale zase ak ťa moc ľudí nestrieľa pri tom tak ani formáciu nepotrebuješ. Na plnenie úloh a robenie brán sú dobré tie, čo pridávajú k odmene BS a k DMG voči NPC, t.j. Falanga či Netopier.

    Dúfam, že ohľadom Apis a Zeus máš už jasno.

    Btw. raz budeš musieť prestať boxíkovať a začať lietať po mapách ak sa chceš niekam pohnúť či už v rebríčku alebo v lvl-och. Samozrejme je lepšie si našetriť na výbavu najprv, hraj hlavne tak, aby ťa to bavilo :)
     
  3. Bez doubleru se to moc nevyplatí. Sebereš tak ca. 5k U za hodinu, pokud sbíráš lodí i PETem samozřejmě, takže je skoro výnosnější farmit, jen si k tomu vyděláš i nějaké ty kredity.
     
  4. Aktuálne mám ten voľnejší týždeň, takže nehrám príliš, ale vaše rady si zapisujem preistotu, lebo moja hlava dubová zabudne :D .

    V Apis a Zeus už mám jasno :)

    Boxíkovať teda bez násobkov nebudem, maximálne nechám PETa a budem plniť úlohy na NPC (Aktuálne mám pár na pirátov)

    Raketkový efekt si premyslím.

    Čo sa týka hrania, bavím sa, občas sa niečo na 4-2 stane že sa vytrhem z boxíkovania (nejaký boj, ktoviečo), prípadne dosť často si pustím hudbu a zbieram, potom si dám pauzu a odstavím sa pri port a nechám prípadne zbierať len PETa. Hrať by som hral, ale väčšina hráčov ktorých môžem stretnúť sú už full a rovnať sa im nemôžem, tak vraj boxíkovanie je naefektívnejší spôsob ako ich dohnať :) .

    Formácie porozmýšľam, keď bude akcia na ne (akcie sú super :D ).


    Ale ešte jedna vec ma napadá, ako je to s paládkom? Keď som začínal, všetci ma posielali na paládko, aby som sa rýchlo vylepšil. Je to pravda že paládko je tak dobré pre nováčikov? Sprvu som tam chodil ale dosť sa tam strieľa.
     
  5. TheBlackfire62 na PLD jde o dvě věci: mít sběrače zdrojů na PETa (pokud možno na 3. lvl), jinak to jde opravdu velmi pomalu a druhý faktor - dobrá firma (popř. velmi ''dobrý'' klan). Tzn. firma, která (pokud na tvém serveru taková situace je) má na pld většinu času nejvíce hráčů. Samozřejmě se vždycky najdou lovci, ale pokud máš vhodnou firmu (popřípadě pokud jsou vztahy mezi firmami ''dobré'') neměl by být problém. Potom ještě ta možnost s klany - pokud jsi ve špatné firmě a chceš na pld, měl by sis najít klan s velmi rozsáhlou sítí PON a spojenectví...

    Jinak pld jako takové vůbec není špatné - narozdíl od boxíkování nepotřebuješ platit 50 Kč/2e aby se ti to vyplatilo a např. takovou Zetu postavíš za ca. 10-15 h hry.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    To je síce pravda, ale za ten malý poplatok si zarobí za ten istý čas aj na 2 brány keďže zbiera ako U tak aj EE :)

    Keďže predpokladám, že autor má PET-a prispôsobeného už na zber boxov boli by to len ďalšie investície ktoré môže využiť do výbavy.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.