Oznámení Rady pro nováčky

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem SlowMode-Skywalker, 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, jak tak sledují tohle forum pár lidi zde by chtělo nějaké rady.
    Tak v tomto příspěvku vám zde dám pár rad a typu, triků jak to vše provést :)
    Tohle jsou moje zkušeností ze všech serverů kde jsem hrál podle těchto typu a rad jsem si to sám sestavil taková statistika

    Začínáš hrát tuto hru a objevovat jak se co má dělat?

    Tak jsi zde správně :)

    1. bod dělej úkoly vydělávej kredity má rada jakmile budeš mít dost kreditů vydraž si v hodinové aukci tohle: pokud možno mít to všechno na jedné lodí.
    Jestli dokončíte bránu "odraz útok devolariu" dostanete premko na 14 dnů zdarma na vyzkoušení za mě na GE5 jsem tu bránu neudělal čekám až bude pořádný event který za to bude stát že koupím premium :)
    [​IMG]

    2. vydražit si tuto loď: (leonov)
    [​IMG]

    3. stále dokola plnit úkoly a šetřit uridium které se pak hodí.
    Pokud jste udělaly dost Uridia tak přes montáž si koupit suroviny na PET 10 (pet pomocník který vám v budoucnu pomůže. (ikona v obchodě Doplňky)
    Budovat skylab na suroviny a tím vydělávání mít nastavené automatické zušlechťování zdrojů a ty buď prodávat nebo dávat na štíty, pohony, a rakety :)

    [​IMG]

    4. dělat úkoly, vydělávat apod. při každém zničení NPC používat peta a udělat na něj pomocí úkolu level 8 aby jste mohly mít vyšší levely tak koupit buď modul nebo booster může padnout s nějakého boss NPC

    Modul na loď který se dá sehnat v DOPLŇKY
    [​IMG]

    5. šetřit uridium, snažit se dražit letouny (Iris - více slotů, pohony, štíty)
    Najít si kamarády nebo i klan (klan by vám pomohl s tím že by vám mohl každý týden dávat kredity z pokladny klanové)

    6. Při dosažení levelu 12 vydražit golika loď pokud už v té době máte přátelé ve hře i klan tak požádat o pomoc například na krystalony nebo lordakium.
    Pokud nemáte kdo by vám pomohl a máte pet pomocníka level 8 doporučují koupit KAMIKAZE v obchodě pet ==) mechanismy a jít sami za sebe a dělat solo Lordakium ( dost kreditů nebo Krystalon - taky dává dost kreditů i uridia všechny NPC se dají udělat ale bude to chvíli trvat musíte to ručně točit a dávat kamikazi. )

    Za mě to bylo tak že jsem si kami nekupoval ale na jiném serveru ano podle bodů 6. vždycky jsem udělal level 12 a šel na paladko měl jsem premko tak sbírat abych měl brány.

    7. Pokud se na to vykašlete a půjdete radši na mapu 5-3 tak má rada hoďte si na mapu 5-2 loď třeba piratha a pak znovu na loď kterou hrajete vždycky když nasbíráte plný sklad paladia například 3.000 nemusíte přeletět celé mapy ale prostě se jen odhlásíte a přehodíte se na tu loď co máte na 5-2 vyměníte, odhlásíte a přihlásíte se na loď co vám zůstala na 5-3 a pokračujete ve sběru.

    8. Další rada pokud budete klikat brány tak klikejte například na loď piratha a nechte si jí vždycky na naklikávání brán kvůli nanoplášt

    9. vy jako začínající hráči dělejte bránu typu ZETA a vždycky pří akci v neděli kdy je akce 2x více odměny z brány ==) 2x havoc, logdisky, klíče.
    Pokud budete tuto bránu dělat a máte už uridium třeba kolem 100.000 kupte si v obchodě jestli máte 8 letounu) formací motýl!

    Tato formace je velice dobrá na všechny brány protože než to točit bez formace tak tato forma. přímo NPC ubírá HP a tím pádem vám nebude trvat dlouho. :)

    10. Pokud jste za celý den po Zetách branách a máte odhadem třeba 6 těchto brán udělaných a je akce HELIX - LF-4 tak zkuste sbírat zelené bedýnky (za mě vždycky sbírám na mapě 5-2 pod maskem) má to svou výhodu sbírat tyto bedýnky šance že vám padne:

    10.000 uridia - za desing co už máte
    nová loď
    LF-3 a LF-4
    štíty a pohony a další drobností co padají
    Dílky na další dva letouny (apis a zeus - za mě to vždycky byl apis proto všude kde jsem hrál se mě vyplatili tyto brány a sbírat vždycky na helix akci protože jsem takto sestavil 9 letoun)
    Navíc měl jsem třeba 500 klíčů z tolika klíčů mě padlo i 30x LF-4 což jsem pak viděl za týden na to když jsem dělal další brány že můj dmg je vyšší a lepší a netrvá mě to tak dlouho.

    11. pokračovat v práci vyděláváni nebo paladium pokud máte level 17 (teď přesně nevím)
    začít chodit na BL mapy a plnit tak BL úkoly prvních myslím 10 úkolu je zdarma PROMETHEUS LF-4 je o něco silný, točit stále dokola brány pokud dosáhnete FULL HAVOC zaměřit se na Kappa (herkules desingy)

    12. snažit se plnit různé eventy, miniakce, brány, úkoly, vydělávat.
    Z mojí zkušeností sledují bonus brány - úterý - středa - čtvrtek někdy tam mám dobré odměny například Delta dokončení mě dá 45.000 UCB - 100 a bonus 100.000 této munice navíc což se vyplatí :)

    13. kredity a uridium si šetřit pokud máte suroviny typu ABR tak vždycky co 14. dnů bývá hodina upgradů tím pádem když chytnete dobrý čas tak máte slevy na upgrady letouny, štíty a Prometheus, opravdu se to vyplatí! Opravdu dávejte upgrady na to co jsem tu napsal nedávejte zbytečné UP na něco co vás pak bude mrzet stojí to urko a hlavně ABR a toho opravdu moc nepadá - brány, kalendář, bitevní permanentka

    14. po všech branách logdisky ale i během dělaní dávat na profil pilota a zvýšit takto vaší vydrž HP štítu, vyšší DMG apod.

    To je asi tak zatím vše co bych k tomu řekl a napsal více mě nenapadá :)
    Možná se to někomu hodí takové typy nebo taky ne každý si třeba s toho něco vezme :)

    Děkují za pochopení a hezkou hru :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. neneman321

    neneman321 User

    Já si zasádně dělám munici na x měsíců dopředu v tunnel hrůz co bývá na halloween a ideálně prostě dát těch 50 kaček a mít dauble a mezitím expit skylab a level na 17 a začít dělat promky, jinak souhlasím. Ze začátku vše vrážet do Zet, koupit motýla a dělat každou neděli jen tuhle GG a postupně si vysbírat lf-4, udělat skylab, udělat základ v PP 12% dmg na NPC, jinak souhlasím tohle je návod pro všechny co začínají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    coroner a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.