RANK zvýšení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 21/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Dobré odpoledne, chtěl bych se zeptat, jak je možné, že rank vystoupá ze dne na den třeba o 150k na hodnost a pak o pár dní spadne zpět na původní hodnotu?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    angelexit - preco rank stupa je hadam jasne, hraci robia ulohy, brany a podobne. Klesat moze napriklad, ked niekto z tvojej firmy prestupi do inej firmy alebo dostane ban na ucet, pripadne odcitanie urciteho poctu % z cti a BS za podvadzanie.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. angelexit

    angelexit User

    pak by to možná odpovídalo, jen mě zaráží ta pravidelnost, je to týden co týden. a proč vždycky přesně 150 000 a proč pak vždycky zpátky to co bylo. Zaráží mě jen ta pravidelnost :)

    V případě banů, jsem rád, že exitují postihy za nekalosti
    V případě přechodu, každej přetup stojí čest, nepředpokládám, že by lidi přecházeli jen na víkend a pak zpáty, což by vysvětlovalo, proč se ranky vrací zpět :)
     
    Naposledy upraveno: 21/1/18
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    angelexit - dost hracov som videl prestupovat z firmy do firmy :) A taktiez aj dost hracov obdrzalo ban za podvadzanie v hre. Ja osobne som si nevsimol, zeby rovnake mnozstvo rankov slo dole a hore, len som pozoroval to kolisanie hodnosti, obcas riadne klesne potom zasa stupne po chvili naspat a ide vyssie a stale vyssie ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. angelexit

    angelexit User

    například včera bylo pro majora cca 2.617.000 a dneska je to 2.742.075. Po víkendu se to zase vrátí zpět. Mě jen nejde do hlavy to kolísání

    já osobě jsem posleně udělal 8 bran včetně 2x kronos a rankmi šel dolu, takže brány nemají až tak velký vliv
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    angelexit - rank ti musi stupat, ked spravis brany, to cislo musi ist hore, ak si nemenil firmu alebo neobdrzal ban, ci neprisiel o cest napriklad strielanim vlastnych hracov, petov ci kradnutim boxikov, ktore ti nepatria. Tak pozri po vikende, ci sa to cislo vrati spat na povodnu hodnotu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. angelexit

    angelexit User

    neboj, dám info :) jinak nemyslel jsem tím, že mi rank klesá, ale to, že když nahraju 60k ranku tak systémový stoupne o 120k. Kdyby to tak zůstalo, tak chápu, že i ostatní hrajou a tím se rank zvyšuje, ale proč pak každý týden zase klesne na pozici, která byla v pátek. Pro teď necháme tuhle debatu a aktualizuju jí o týden :) děkuji za odpovědi
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    angelexit - kolisanie sa deje asi na kazdom servery, ale zeby sa vratila hodnota ranku na rovnaku hodnotu po vikende, to sa mi nejak nechce verit. Vlakno ti necham otvorene a po vikende teda napis, aka je hodnota, ci to zas kleslo na 2.617.000 alebo nie ;) Inak vypocet sa robi z aktivnych uctov, cize ak niekto prestal hrat a je neaktivny alebo zasa zacal hravat, tak sa to prejavi aj na hodnostiach :)
     
    -baghira2- a angelexit tohle ocenili.
  9. Po pravdě co by jsi očekával od ranků, dnes to není moc snadné s ranky to ví každý, jelikož už nejsou pouze za hráče, ale většinově za NPC's, tudíž když hráči raději střílí NPC's do nekonečna, tak ranky porostou a budou většinově řízeny sestřelenými NPC's.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Warden

    Warden User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥: Trochu tě poopravím, ranking body jsou dnes ovlivněny hlavně ctí a tedy bránami. Proto hráči v neděli od nevidím do nevidím točí brány Hades, neb ve skupině s boostery čest a dvojnásobkem letí čest nahoru neuvěřitelně rychle. O nic jiného již v podstatě u hodnosti moc nejde než o točení bran kvůli cti.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.