Razer PvP týden

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*{lecitel}*-, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den ja sem slysel ze prej se rozdavaji BANy za to ze se nekomu udela ten kod je to pravda ? ze kdyz to ten druhej neumi a nechape to tak by mu ho udelal nekdo jinej je za to ban nebo nejaky trest ?
     
    misamirka tohle ocenil(a).
  2. Zafod

    Zafod User

    Pročti toto vlákno: Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

    Pokud uděláš jeden kód kamarádovi, nevěřím že by jsi obdržel od někoho ban.


    Edit: omlouvám se za špatnou informaci.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/14
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud udelas kod kamaradovi, obdrzis ban. Bohuzel je to akce razeru a BP rozhodl o prisnych trestech.
    Takze jakekoliv informace ze nedostanes nejsou pravdive.
     
  4. Belgame, když jsem ten kód dostal od kamoše tak se to taky trestá?
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    To uz zalezi na BP jak se k tomu postavi. Je mozne ze vam dane veci sebere a udeli trest.
    Jedine co vime je ze ti co rozdavaji kody budou potrestani a zrejme to udelaji i s hraci co si razer nestahli a kod uplatnili. Zrejme Razer a BP budou pracovat na tom,aby ziskali IP adresy kde bylo udelano spoustu uctu k ziskani kodu a nasledne podle kodu zjisti dany ucet kde byl pouzit.
     
  6. Uranos

    Uranos User

    a chcem sa spítať že keď som to už mal stiahnuté predtým a už som ti iba našiel kód a uplatnil ho tiež môžem dostať trest ?
     
  7. ale nechapu proc sou za to tresty kdyz je to absolutne zadarmo ale do je jedno diky za odpoved
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*{lecitel}*- - tresty su kvoli zneuzivaniu akcie,kedze to ta spolocnost robi preto,aby si to kazdy hrac stiahol,nainstaloval a siel na dane stranky a nie,ze to robi jeden pre vsetkych.
     
  9. .FORREST.

    .FORREST. User

    Ahoj,kod jsem obdržel,design jsem dostal i booster,ale ostatní věci nikde.Tzn. lasery,rakety,ohňostroj.Co s tím?Díky....
    --------------------------
    Omlouvám se,alemusel jsem na domovskou stanici,aby se to načetlo.o_O
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/14
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. no ja to nainstaloval a udelal sem si ten kod a hned sem to odinstaloval :) a ted zrovna dnes mi spadl win takze to stejne nemam
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Len doplním,že po nainstalovaní aplikácie Razer Comms sa tento program spúšta sám pri každom zapnutí pc a beží na pozadí.Je to podobné ako Steam.Po zadaní registračných údajov sú tam v ponuke aj iné aplikácie na stiahnutie,ale za eurá ako aj hracie myšy atd.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    *SATKO* a ja len doplním, že jedno zaškrtávacie políčko v nastaveniach vypne zapínanie po zapnutí OS ;)
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ano,dakujem.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze Razer akcia uz skoncila,tak si dovolim uzavriet temu pre jej neaktualnost.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.