RB-214

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☆☞ĐΞVIŁ™[ĐĐS], 28/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, vidím, že sa v obchode nachádza špeciálna munícia "RB-214", ktorá slúži ako x8 pri Demanerských konvojoch, chcem sa opýtať pretože na fóre som to nenašiel. Prebieha práve akcia s Demanermi ??
     
  2. Ne, ale po dobu kdy je k dostání speciální munice a boostery, tzn. vždy den po MHH, tak je v obchodě i RB-214...
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Ešte nejaké otázky?
     
  4. No, rád bych se zeptal já, jaký má smysl dávat do obchodu eventovou munici, když ten event není? Tím pádem munice ztrácí podstatnou část svého využití, a bigpoint by si mohl domyslet, že si ji skoro nikdo nekoupí.
     
  5. Je to ako x4rka, takže tí čo nechcú robiť brány si x4 proste kupia...myslím že na tom nič nepochopiteľné nieje.
     
  6. Já vím, že to funguje jako 4ka, ale kdo 4ky opravdu potřebuje, tak jich pravděpodobně má dost, případně pro něj není problém udělat nějakou tu bránu. Já jsem snad neviděl nikoho, kdo by s touhle municí střílel.
     
  7. DeadlyMageCZ tak já třeba viděl přes celou (!) akci infekce pár hráčů, kteří stříleli Gygerthrally jenom RBčkem...
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† Pravdepodobne to maju nasetrene z demanerov, niektori na tom zarobili aj miliony RB municie. Kupovat ju sa celkovo neoplati, v alfe,bete a gamme sa da zarobit niekolkonasobne viac x4 a to nehovorim o BS,cti a pod...

    DeadlyMageCZ Proste do obchodu sa pridala alternativna municia k x4, sice je nevyhodna, ale vzdy sa najde niekto kto to kupuje.

    Ma autor este dalsie otazky?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac nevyjadril, takze temu povazujem za zodpovedanu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.