Realita na GE7

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Ahoj, zrovna jsem začal na GE7, protože mi to před pár měsíci radili administrátoři na chatu, že to je ještě aktivní server. Chci se zeptat. Jak to na něm probíhá? Když je MHH, je co lovit? Když se jde na krysy, není nějaká častá blokáda klanu, že by se nedalo hrát? Jak je to u Cubů? Dá se v poho sbírat paladko bez nějakého brutálního kosení? Jsem EIC, ale časem firmu jistě změním. Mohl by mi nějaký hráč poradit? Chci si i sem tam poslat, abych se dostal na nějakou rozumnou úroveň, tak mne zajímá, zda to má vůbec cenu. Předem děkuji za odpověď.

    PS.: Doufám, že jsem zvolil správnou sekci.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - GE7 je jeden z najnovsich serverov,to je pravda,ale napriklad aj GE1 je jeden z najaktivnejsich serverov,kde hra velke mnozstvo hracov,ale samozrejme tam sa vypracovat je tazsie,nez na novsom servery :) Ako to myslis s tou MHH ci je vtedy co lovit?
     
  3. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    No prostě když je MHH, je otevřená ke koupi bonusová munice, ne? Tak jestli jsou pak živější mapy a dá se lovit, bojovat s hráči a nejsou někde zalezlí?
    Na GE7 jsem právě proto šel, že je jeden z těch novějších. A je šance, že na GE7 se přidají noví hráči a ten server může ještě růst, ale na GE1 asi už moc lidí nepřijde a spíš to bude stagnovat. Nevím, to je můj předpoklad. Vypracovávat se budu těžko všude. :) To mi moc nevadí, jen aby bylo s kým hrát.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Nemusíš se bát,že by si tam byl sám,ale jak psal kolega,vypracovat se bude moc těžký,tam se střílí,pokud vím o 106.takže těch cubů si asi moc neuděláš.zato si pěkně zastřílíš.
     
  5. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    To rád slyším. Děkuji. Ono je to celkem jedno, kde bych začal. Všude se začíná stejně. :-D A mne by nebavilo být někde sám. A i ti, co střílí, tak si musí někde vydělat. :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - tak je pravda,ze hraci radsej pridu na novsi server,kedze tam to tak rozbehnute nie je ako na tych starsich,ale aj tam potrva vypracovanie,no myslim si,ze strielat je vzdy co,len musis vediet kde hladat ;) Na tie starsie servery vacsinou zavitaju hraci,ktori dostanu pozvanie od niekoho na tom servery a ten im pomaha,aby sa rychlejsie dostali hore :) Tak ano pocas MHH su distribucne boostre,specialna muni atd...Ale podla mna je vzdy co lovit,ale na to prides,ked budes lovit vo vacsom a uz budes vediet po case,kam si ist po korist. :D
     
  7. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Když jsme u toho začínání a pomoci, myslím, že DarkOrbit zlepšil, především díky úkolům. A i systém aukcí mne překvapil. Odsuzoval jsem ho a nenapadlo by mne, že ho BP nasadí, ale je to fajn. Myslím, že i to přiláká nové hráče.
    Pomáhat se musí všude, ale na GE1 už bude mnohem více vypracovaných hráčů s LF-4 a upgrady a tím pádem neatraktivní pro nováčky, protože si moc nezaloví. Já jsem se většinou musel spolehnout sám na sebe, takže mi to nějak nevadí. :D
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě nějaké otázky?
     
  9. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Ne, ne, děkuji. :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.