Návrhy Recyklácia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem matlakos, 30/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete Recyklaciu zaviesť do hry?

  1. Ano

    9 hlasy(ů)
    23.1%
  2. Nie

    29 hlasy(ů)
    74.4%
  3. Iba tu kde sa skladá po častiach LF4

    1 hlasy(ů)
    2.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    V tomto zmysle s navrhom nesuhlasim. Ovela ferovejsie by pre vsetkych bolo keby sa dali predmety zlucovat, pricom vysledok by bol upgradovany predmet o 1 level. Napr. zlucenim 1+1 LF3 dostaneme 1 Upgradovany LF3. Takto by hraci s mnozstvom takychto predmetov aspon ziskali lepsi predmet. Ale uvidime co prinesie ta novinka, kedze sa tyka prave nepotrebnych veci v hangari ale to mozno aj rok budeme cakat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Samotný návrh není špatný. Jde pouze o to, jaký by byl ten poměr. Pokud by zůstalo zachováno, že LF-4 bude opravdu velmi obtížné získat, že při recyklaci bude mnohem větší šance získat něco jiného (a méně cenného), pak by to nebylo špatné (některé předměty některýmn hráčům už k ničemu nejsou - takže místo smolík, jako je to teď, by asi neublížila šance, že se z toho "vyrobí" něco jiného). Pak zůstává problém, jak rozdělit předměty z bedny a předměty normálně koupené... To by se muselo nějak vyřešit. Pokud by to však mělo příliš ulehčovat hru (příliš velká šance na LF-4), pak rozhodně ne.

    Dobré vlákno. Už bylo na čase. Vtipné na tom je, že to "vynutil" jeden hráč :) Sice tam nemůžou přispívat hráči, ale rozhodně chválím - krok správným směrem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Earthquake

    Earthquake User

    8-10xLF3->1xLF4? Potom by ľudia začali dražiť LF3-ky ako blázni a všetci by to začali meniť na tie lf-4ky :D
    e: moja chyba, zle som pochopil. Zober si, že LF-4 je unique a tak by to aj malo ostať, proste to je akoby si chcel saturn design začať recyklovať inými designami, proste unique is unique.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. dle meho nazoru by lf4 mela zustat tak jak je ale spise bych se priklanel za zbytecne doplnky jako stity lf4 nejakou tu munici jak vyme munice neni nikdy dost :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Earthquake co si alespoň ten návrh přečíst, když musíš každý okomentovat...
    .SAFapokalipsa1. do TOT jsem si myslel, že jí dost mám. :D
     
    Naposledy upraveno: 2/11/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Earthquake: Pokud reaguješ na mě, tak o tom jsem právě psal. Kdyby šance vzorstla jen nepatrně, už by mohli hráči využívat přebytečné věci a zároveň by LF-4 zůstalo unikátní. To je nutná podmínka, ze které má návrh smysl.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/15
    bhagira22, -baghira2- a Earthquake tohle ocenili.
  7. uran33

    uran33 User

    za mě ne. Není to moc dobrý návrh tímhle tempem by zachvíli hráči mohli už jen zmáčknout jedno tlačítko
    na klávesnici a měli by full výbavu .
    sám nejsem moc dobrý: mám leonov level skoro 11
    full lf3
    6 flax atd.....
    ale snažím se a každý den se zlepšuji, sice pomalu ,ale já vím že pokud vytrvám stane se ze mě elitní hráč
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.